Terazi Burcu - 28 Eylül 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 28 Eylül 2016

Mesaj gönderen MagazinEL »

Eski dostlarınızla yeniden görüşebilirsiniz. Fakat hayatınızla ilgili her şeyi hemen anlatmamalı, ketum davranmalısınız. Hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız, ön hazırlık yapın ve gerçek bilgiye ulaşın. Böylelikle kim sizinle ya da kim değil daha net görebilirsiniz.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel
Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön