Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

adminin dikkatine

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
muhammed2002
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

adminin dikkatine

Mesaj gönderen muhammed2002 »

öncelikle hayırlı bayramlar diliyorum..adminim goosaykut arkadaşımızın bütün oyunlarını bi incelermisiniz hepsini ortalama 3_5 saniyede kırmış.bu mümkün değil.lütfen biraz dikkat.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Sevgili muhammed2002 öncelikle bayramınız mübarek olsun.

Bahsedilen oyuncu , bu geceden beri incelemeye alınmıştı ve oyun galerisine girişi yasaklanmıştı.

Inceleme sonuçları ayın sonuna doğru yansıyacak ve bu ay için kimse mağdur edilmeyecektir. Oyunlarımızı oynamaya devam edebiliriz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimi sunarım, bu tür durumlarda sizlere en kısa zamanda yardım edeceğiz.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Adminim Büyüksüüüünnnn :D Evet hileli oynuyolar ve bunun farkedilmiceni sanıyolar ya pess diyorum Adminimizden kaçarmı hiç yaa :)

BIDIBIDI: crazy hayırdır bişeymi isticen :roll:
:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Adminim şimdide aykut sevval olarak gelmiş heralde goossevval bu nickede lütfen dikkat diyorum bugün üye olmuş :)

Çok araştırmacı mod gördüm kendimi heyytt bee :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

tebrikler sayın modum. Bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkürlerimi sunarım. (Gene ne isteyecek acaba... :D )
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

BIDIBIDI yazdı: (Gene ne isteyecek acaba... :D )

Aaaa aşk olsun Adminim ne isteyebilirimkii iyiliğiniz sağlığınızdan başkaaa :D
Ben şey dicektim hani şu goosaykut'un skorları bana yazılabilir bence bir mahsuru yok yaniii eminimki diğer arkadaşlarında olmıcaktır :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

cr@zy yazdı:Aaaa aşk olsun Adminim ne isteyebilirimkii iyiliğiniz sağlığınızdan başkaaa
Ben şey dicektim hani şu goosaykut'un skorları bana yazılabilir bence bir mahsuru yok yaniii eminimki diğer arkadaşlarında olmıcaktır

Ah şımarık modumuz ah... Ne isteyebilirimki.. arkasından tüm skorlar sana yazılabilir mi.. :roll: tabi tabi neden olmasın, bayram günü lafımı olur , bu arada aklıma geldi siz bu bayramda bize kahve yapmadınız
:roll: :D
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

hatrım 80 yıldı dimi adminim bir kahvenin lafımı olur adminim tabi hemen ben bi koşu gidip taze kahve alıp geliyorum ..

80+40=120 ooo tamam site benim sayılır artık yaa bu hatırla :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Yakında bu hatır işine çiğ tavuk bile yedirtirsin sen bize crazy.... :meat: :roll: Çekeceğimiz çilemiz var... Hayırlısı..

Kahvemi orta şekerli alıyım lütfen... Bol köpüklü olsun..
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

muhammed2002 yazdı:adminim goosaykut arkadaşımızın bütün oyunlarını bi incelermisiniz hepsini ortalama 3_5 saniyede kırmış.bu mümkün değil.

Sözü geçen oyuncunun oyun galerisine girişi engellenmiş ve Tüm skorları sıfırlanarak, KASIM ayının 1.si hesaplanmıştır.

Saygılarımızla

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön