Karımı öldürdüm ama bi sorun neden :)

Duvar Yazıları, komik mesajlar , komik sözler ve diğer
çeşitli mizahi yazıları burda paylaşacağız.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Karımı öldürdüm ama bi sorun neden :)

Mesaj gönderen cr@zy »

Sonunda katil oldum.. Öldürdüm karıyı.. Bu mektubu da yazıyorum ki bunalımdan çıkamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki...

Bakın karıyı neden öldürdüm anlatayım.. Herşey 2 yıl önce bu mahalleye, daha doğrusu apartmana taşınmamızla başladı...

Karım yeni komşular edindi.. Altımız üstümüz geveze kadınlarla doldu, gelgitler günler münler başladı bilirsiniz işte muhabbeti..

Bir gün alışveriş yaptım eve döndüm. Elimde bir torba dolusu erzak Zaten trafik yüzünden burnumdan soluyorum. Eve girdim.
Karıma gülümseyerek konuşmaya başlıycaktım ki, bana şöyle dedi:

- Kazım bu ne bu?
- Erzak karıcım, alışverişten geliyorum.
- Erzak anladık da neden bu kadar?
- Eh işte bi kaç gün yeticek kadar, haftasonu süpermarkete gideriz.
- Yandaki komşunun kocası hergün iki file dolu geliyo senin haberin var mı?

Cok şaşırmıştım. Böyle bir huyu yoktu bu kadının. Ses etmedim. Ertesi gün iki torba doldurdum geldim. Bir buket de çicek.. Ne dese bayılırsınız?

- Kazııııııım bu ne bu?
- Sana çicek getirdim karıcım.
- Onu anladık, neden 8 tane gül?
- Sen seversin...
- Hayır işte. Ben orkide seviyorum. Karşı komşumuz daha dün karısına 3 tane tabak kadar orkide bulmuş getirdi, senin haberin var mı?

Yahu ne oluyor bu karıya.. Eskiden böyle diildi. Daha ertesi gün bir orkide buldum, elim yine dolu 2 file, bi de ne zamandır istediği klasik müzik kasetlerini aldım geldim.....

- Kazııııııııım bu ne bu?
- Orkide, istemiştin ya hani!
- Hayır onu demiyorum, bu kasetler.
- Haa senin cok istedigin kasetler vardı ya hani.
- Aaaa ben sana bunları al mı dedim? Ben bunları seviyorum dedim.
- Ama karıcım.
- Ama mama istemem. Ben istemeden bişey alınmıycak! Hem bana CD alıcaksın bundan sonra. Bütün apartmanda CD calamayan bi ben kaldım. Bundan sonra CD alınacak bu eve.. Bak haftaya günüm var. Hemen CD istiyorum.

- Hanııııııım bak sana ne aldım!
- Aaaa Kazım?
- Çok sevindin di mi?
- Bu ne bu?
- Sanyo müzik seti hem de CD caları var. Bak bunlar da CD'ler.
- Kazım sen ne müsrif ve işe yaramaz bi herifsin?
- Ne oldu karıcım?
- Sanyo alınır mi hiç?
- Neden ki Sanyo'da bişey mi var?
- Tabi ki, apartmandaki herkesin Sony'si, Pioneer'i var. Ben nasıl göstericem bunu millete. Uhü uhüüü. Hüngüüüürrrr. Bunun watt'ı da düşük. Superbass'ı da yok. Ühüüüü, sen beni sevmiyorsun, ühhüüüüüüü....

Allalaaa, karıya bak yaa, nereden ne buldu şimdi? Hem nerden öğrenmiş duymuş bu abudik gubidik lafları? Ulan karılar kendi aralarında superbass'dan mi konuşuyolar? Yoksa devir değişti de ben başka bi çağda mı yaşıyorum, nedir
yarabbim bu karabasan.. Gittik Sony ile değiştirdik tabi. 3D-Deepbass'lisini aldık, hanım hava atıcak INŞALLAH.

Sony alanlara da cep telefonu veriyolarmış iyi mi? Hem de hattı kartı bedava. Eh hanım haklıymış demekki.
Gerçi iki kat para ödedim ama bedava cep telefonu verdiler, o da aradan çıktı. Hemen eve koşarak döndüm:

-Hanııımmm baksana cep telefon hediyesi de varmış!

- Kazım?
- Neeeeeeee ?!
- Bu ne bu?
- Ce ce cep tele.... tele.....
- Görüyoruz kör diiliz! Cep telefonu ile kurtulabiliceğini mi sandın? Bunlar demode oldu artık. Herkesin var cep telefonu. Sen hangi devirde yaşıyosun? Bak alt komşunun kocası karısına bilgisayar aldı. Hem de internetli. Bi hava atıyo ki sorma. Ben de istiyorum.

- Hadi ya?
- Tabi ya, senin bunlardan haberin yok tabi. Elalem uzaya gidicek yakında.
- Ama karıcım biliyosun seneye düşünüyoduk zaten bilgisayar falan...
- Anlamam ben. Hemen istiyorum. Haftaya günüm var, göstericem.

Ulan karı esas ben sana yakında gününü göstericem... Ama ses etmedim yine. Sonradan düşündüm aslında haklı, ne göstericek öbür kadınlara? Hemen arkadaşlardan biraz anlayanlara telefon ettim cepten. Ooo amma da meraklısı
varmış bu işin.. Hepsi koşup geldi. Kimi diyo Pentium III al, öbürü diyo modemi 56 olsun, beriki diyo voodoo kartı taktır. Eüzibillahimin... Nedir hocam bu Vudu? Gittik bilgisayarcıya. Beni evirdi çevirdi elimdekini avcumdakini aldı. Üstüne de 3 senet yaptı, bilgisayarımızı aldık.

Doğru eve koştum, hanım bayılacak artık, bilgisayarımız bile var. Komşulara bile yetiştik. Pardon çağı yakaladık diyorum.

Kazım...!!! Karşı komşular dolby prologic almışlar. Ben de istiyorum.

- Kazım....!!! Yan komşular CD yazıcı almışlar. Bana hemen 8X hızlısı alınıcak.

- Kazım.....!!! Üst komşular arabaya GPS taktırmışlar. Taktır çabuk yollarda kaybolmayalım.

- Kazım......!!! Iki alttakilere Çarkıfelek'ten araba çıktı. Ben de istiyorum, ara hemen, bana da çıksın !

- Kazım.....!!! Iki üsttekiler digital çanak taktırttı. Çık çatıya sen de tak. Benim yok dedirtme bana...!!!!

- Kazım... !!! Kapıcının karısının bile DVD playeri var !

Aylar içinde eriyip yitiyordum. Elde avuçta kalmadığı gibi bilmem kaçıncı tüketici kredisini tüketmiş, bellibaşlı bütün bankalara borç takmış, bilmem kaçıncı kredi kartını bağlatmış vaziyetteydim.

Hayret bi şekilde bankalar hala daha geliyolar: Bireysel hesap açalım, depozitli hesabımız var, hesabınızda para yokken para çekin, buyrun burdan yiyin.. Ben kafayı yemişim birader borç içinde yüzüyoruz zaten. Ulan peki bu kadar parayı bu apartmandakiler nereden buluyodu?

Bir gün karım yine karşıma geçti:
- Kazım! Bütün apartmandaki kocaların yan geliri var senin neden yok? Rüşvet mi yersin, mafya mi olursun, gece işi mi bulursun, ne yapıcaksan yap, ben anlamam!

Bi tokat çaktım ki ben bile inanamadım. Karı boylu boyunca yerdeydi.
- ...
Karıyı eşşek sudan gelene kadar dövdüm. Ambulans çağırdım, doğru hastaneye. Bir süre korktum beni sorguya çekerler mi diye ama karı şikayetçi olmadı.

Haftaya taburcu oldu geldi. Eve girer girmez:

- Kazım, ALLAH belacığını versin herif!
- Ne var lan yine ne?
- Beni sigorta hastanelerinde süründürdün, ALLAH da seni teneşirlerde süründürsün!
- Ne diyon karı ne diyon seennnnnnnn.....!!!!!!

- Karşı komşunun kocası karısını özel sağlık hastanesinde baktırmış gül gibi! Millet karısını dövüyo ama özel hastanelerde özel odalarda baktırıyo. Beni rezil ettin ele güne!
- Ha?
- Yan komşu var ya, dövmekle kalmamış, ayaklarını da kırmış karıının, sen ne biçim herifsin? Gücün mü yok? Iktidarın mı yok? Sen ne biçim ERKEKSIN heriiiiff!

Bunu duydum ya gözüm dönmüş. Ne kendimi biliyorum ne olanları hatırlıyorum. Karıyı 39 yerinden bıçaklayıp serdim yere. Üstüne 15-20 bıçak daha saplamışım, bıçak saplanmadık yerim kaldı şikayet etmesin diye!

Işte böyle...

Sanıyosunuz ki herşey cözümlendi. Hayır. Şimdi hapisteyim fakat daha kötü durumdayım. Her gece kabus görüyorum. Karım her gece rüyama giriyo....

Bana ne diyo biliyo musunuz?
- Kaaaazım ...

Yaaa, boşverin. Söyleyip sizi de deli etmiyim şimdi. Neyseki yalnız diilim. Üst komşum Ahmet Bey üst ranzada, Alt komşum Ali Bey alt ranzada, yan komşular da yan koğuştalar.
:lol2: :lol2: :lol2:
zeynep_03
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen zeynep_03 »

harika yhaa baıldım wala.. =)
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Aklıma crazy bi sözü geldi..
"Bir erkeğin en Lezzetli yeri ' başının eti ' sanırım. Bu kadar kadın yanılıyor olamaz zira"

:lol: :lol: :lol:
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
The Ark
Durgun Üye
Durgun Üye

Re: Karımı öldürdüm ama bi sorun neden :)

Mesaj gönderen The Ark »

ahahahah komikmiş. :)
Kullanıcı avatarı
The Ark
Durgun Üye
Durgun Üye

Re: Karımı öldürdüm ama bi sorun neden :)

Mesaj gönderen The Ark »

çok iyi yaaaa :) :) :)

“Genel Mizah ve Eğlence” sayfasına dön