Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

SISTEM HATASIMI?HILEMI ?

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

rahatsız olduğum tek konu arkadaşların elinde böyle bi sistemin bulunması..istedikleri zaman kullanabilirler.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Sorun halledilecek ve detayları burdan paylaşılacaktır arkadaşlar.. kimlerin hangi oyunları oynayıp , hangi rekorları kırdığı , oyun adı , tarihi ve skorlarıyla beraber hepsi detaylı olarak anlaşılacaktır.. Özel Sistemimizin çalışmaları sürmektedir. Merak etmeyiniz, gerekirse günlük binleerce kaydı inceleyerek bu sorunu çözeceğiz fakat , Kendi Özel Sistemimizle Bu Konunun üzerinde duracağımıza emin olabilirsiniz.. Anlayışınız için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Ya ben hile yapmış olsam o kadar oyunu oynamamış olurdum neden uğraşayım hemen geçerdim.Ama gördüğünüz üzere en çok oyun oynayan benim.Tüm zamanları alan arkadaşa bakın bide çok gariptir ki az bi oyun oynamış ve tüm skorları alt üst etmiş.Aslında istese bütün skorları alır ama göze batmak istemiyo.Burakcana katılıyorum onun elinde nasıl bi sistem varsa kuralına göre skor yapıyo...
Bu arada Admine çok teşekkürler...
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

ne kadar oyun oynandığı önemli değil en çok oyun oynayan listesinde ben birinciyken tüm zamanlar sıladaydı yani bu oyun sayısına bakmıyo mesela fahri en çok oynayanlar listesinde 2. ama hala birinci olamadı.

burakcan bizim geçmişte yaşadıklarımıza tanık olmadıysan herşey flaş oyun sitesi destekte kayıtlı ordan inceleyebilirsin.
benim kafama taktığım konu sıla ve maverasu leon yüzünden oyunlardan uzaklaştı demiştin önce araştır sonra yorum yap

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

yaptığım yorum yanlış olsaydı haklıydın da ama sıla da o yüzden uzaklaştığını kabule etti ..bi yorum yapacam diye koca siteyi incelemesi için müfettiş mi çağırtacaksın bana :)
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Burakcana tamamen katılıyorum yerinde konuşmasını biliyo en azından.Ya bende bilsem şu hileyi niye skorlarımı geri almıyım anlamadım ki millet konuşuyo ama ne konuştuğunuda bilmiyo.O kadar imkansız skorlar var ki burakcanın dediği gibi uğraşıp geçilmeye değmez çünkü saniyede alınıyo.Eğer hile yapmış olsaydım siteden uzaklaştırılırdım admin tarafından!Ama uzaklaştırılan ben değil zamanında hile yaptığı için atılan LEON@53 adlı üye oldu...
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Arkadaşlar konu kilitlenmiştir.

Oyun Galerisine ilişkin Çok güzel projelerimiz var , Turnuvalarımız , Skor Listelerimiz , Puanlarımız , Yeni düzenlemelerimiz , Sürprizlerimiz...

Bu konularda nekadar çok zaman kaybedersek , sizlere göstermek istediğimiz yeni tasarımlarımız , özelliklerimiz, oyunlarımız da okadar gecikiyor..

Bidibidi'nin Tadını çıkartın...
Kilitli

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön