Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Milli Eğitim 'Alo üşüdüm' hattı kurdu

Eğitim ve Öğretime Dair Bilinmesi gerekenler , Üniversiteler , YKS, KPSS , YDS , DGS, TUS... Bidi Bidi Bilgi Bankasında Bu Forumda Sizleri Bekliyor.
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü, bazı okullarda kaloriferlerin yanmadığı yönündeki şikâyetler gelmesi üzerine 'Alo üşüdüm" ihbar hattı kurdu.

Türkiye'nin birçok ilinde olduğu gibi Konya'da da kış soğukları kendini hissettirmeye başladı. Bazı okullarda yakıt ihalelerinin geç yapılması nedeniyle kaloriferler henüz yakılamadı. Bazı okullarda ise kalorifer sisteminin eski olması nedeniyle zaman zaman ısınma sorunları yaşanıyor. Velilerden gelen şikâyetlerin artması Konya Il Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin'i harekete geçirdi. Halil Şahin, müdürlük bünyesinde "Alo üşüdüm" hattı kurdu. Öğrenci ve veliler şikâyetlerini bu hattan direk Il Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin'e bildirebilecek.

Okullarda ısınma sorunlarının yaşanmaması için yeterince ödenek gönderildiğini kaydeden Mille Eğitim Müdürü Halil Şahin, okul idarecilerini dikkatli olmaları konusunda uyardı. Son günlerde bazı okulların yakıt ihalelerinin yapılmadığı ve kaloriferlerin yanmadığı yönünde şikâyetler aldıklarını açıklayan Şahin, denetimlerin artırıldığını ifade ederek, "Kış kendini iyiden iyiye hissettiriyor. Kaloriferi yanmayan okul olmayacak. Bu nedenle ihbar hattı kurduk. Başında bir müdür yardımcısı arkadaşımı görevlendirdim. Bazı okullarda denetim yaptım. Aksaklık tespit ettiklerim hakkında soruşturma açtık." dedi.

ŞIKAYET GELEN OKULU DENETLEDI

Konya il merkezinde velilerden ve öğrencilerden kaloriferlerin yanmadığı yönünde şikâyet gelen iki okula habersizce giden Halil Şahin, okulda denetim yaptı. Kaloriferlerin yanıp yanmadığını öğrencilere soran Il Milli Eğitim Müdürü, öğrencilerin üşüdüklerini söylemeleri üzerine soruşturma başlattı.

Yakıt parası adı altında yasal olmayan yöntemlerle astronomik yakıt paralarının toplandığı şikâyetlerinin zaman zaman kendilerine de ulaştığını açıklayan Şahin, "Okullarda üşüyen öğrenciler ve veliler kurulan 'Alo üşüdüm' hattına şikâyette bulunabilecek. Bazı velilerden okulların yakıt parası adı altında yüksek meblağda paralar istedikleri yönünde şikâyetler geliyor. Bunları da araştırıyoruz. Tüm okulların yakıt ödenekleri yetecek şekilde kendilerine teslim edildi. Bunun dışında bir para talep edilmesi doğru değil." diye konuştu.
Halil Şahin, öğrenci ve velilerden 353 30 56 nolu hattı arayarak şikâyetlerini bildirmelerini istedi.
Kullanıcı avatarı
selvıhannn
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen selvıhannn »

ıı yapmıslar valla yaa bız okuldayken kısın yakmazlardı yakmazlardı hazıranda kalorıfer yakarlardı :D :D
DUNYA BIR GUNDUR O DA BUGUNDUR
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

O zaman haziranda yanan kalorıfer icin "Alo yandim" hatti kurmalari gerkiyor. heheheheheheeheh

Degilmi ama
Kullanıcı avatarı
selvıhannn
Isındım Buraya
Isındım Buraya

ıste bende onu soyluyorum onuda kursunlar burdan mıllı egıtım bakanına seslenıyorum :D :D :D
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

yaa ama milli eğitimin işi zorr bundan sonra tek okulda üşüyenler arasa iyi evde üşüyen milletimizde arar bu doğalgaz zamlarından sonra :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
selvıhannn
Isındım Buraya
Isındım Buraya

valla yaaa bende dusunuyodum sımdı dondum soguktan arasammı acaba alo usudum hattını dıee :D :D :D :D
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ara ara ilk olmıcana eminim kimbilir kaç arayan oldu evden üşüyoruzz sayın bakanım nolcek bu doğalgaz zam larının halii diye :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:

“Eğitim - Öğretim Hakkında Bilgiler” sayfasına dön