Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Istediginiz uzantılı msn adresi

BU PROGRAMLARA YÖNELIK HER ŞEY BURDA.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Istediginiz uzantılı msn adresi

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Msn adresinizi isteginiz uzatıdan almak için aşagıdaki linke tıklayınız
adınız@soyadınız.com gibi :wink:
Buraya Tıklayınız
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

tatlı cadı yazdı:Msn adresinizi isteginiz uzatıdan almak için aşagıdaki linke tıklayınız
böyle bir şey yasal değildir... kafanıza göre esen her adresin mail hizmeti kullanılamaz , karşı tarafın doğrulaması , onaylaması gerekir , ayrıca "...@soyadınız.com" soyadınız.com adresi başka biri adına kayıtlıysa , bu başkasının adresininin üstünden mail açtırarak kendi isimlerini izinsiz kullanıyorsunuz demektir...

Bilmem anlatabildim mi... :roll:
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

BIDIBIDI yazdı:
tatlı cadı yazdı:Msn adresinizi isteginiz uzatıdan almak için aşagıdaki linke tıklayınız
böyle bir şey yasal değildir... kafanıza göre esen her adresin mail hizmeti kullanılamaz , karşı tarafın doğrulaması , onaylaması gerekir , ayrıca "...@soyadınız.com" soyadınız.com adresi başka biri adına kayıtlıysa , bu başkasının adresininin üstünden mail açtırarak kendi isimlerini izinsiz kullanıyorsunuz demektir...

Bilmem anlatabildim mi... :roll:
Evet anladım bIdIbIdI.Özür Dilerim ama ben yasal olup olmadıgını bilmiyordum.

Isterseniz konuyu silebilirsiniz.
&
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

yok ben uyarımı yapıyım sonra başınız ağrımasın diye söyledim , yani bizimle alakası yok , ama karşı taraf istediği adresi alır sonra varsa eğer gerçek hak sahibi ile sorunlar yaşayabilir...

en iyisi kullanılmasına izin verilen msn&mail adresleri alın ,

msn.com
(<i>Mesajlarda Mail Vermeyiniz</i>).com
kelleciweb.com :D
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

BIDIBIDI yazdı:kelleciweb.com
Ya bIdIbIdI aylar önce bilmiyom hangi yarışmaydı kazana (<i>Mesajlarda Mail Vermeyiniz</i>) uzantılı msn adresi vercektin (ben kazanmıştımda :melek: )ama noldu bilmiyorum şimdi sen söyleyince aklıma geldi benim kelleciweb.com uzantılı adresim zaten var ama bide bidibidi uzantılı olsun istiyom :mrgreen:
&
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

tatlı cadı yazdı:Ya bIdIbIdI aylar önce bilmiyom hangi yarışmaydı kazana (<i>Mesajlarda Mail Vermeyiniz</i>) uzantılı msn adresi vercektin (ben kazanmıştımda )ama noldu bilmiyorum şimdi sen söyleyince aklıma geldi benim kelleciweb.com uzantılı adresim zaten var ama bide bidibidi uzantılı olsun istiyom
Söylediysek vermemek gibi bir lüksümüz olamaz ; düzenlediğimiz her hediyeli organizasyon sonrası , hediye almaya hak kazananlarla iletişime geçeriz, gerekli bilgileri alırız ve hediyenin durumuna göre gönderi yaparız ,

işim vardı , sonra belirleyelim , ben biraz düşüniyim , acaba hangisi olsa , hangi bilgiyi versem... gibi , bizleri oyalayıcı , kararsız davranışlarda bulunan hak sahiplerinin peşinden koşmamızı beklemiyorsunuz umarım :D :wink:
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

BIDIBIDI yazdı:işim vardı , sonra belirleyelim , ben biraz düşüniyim , acaba hangisi olsa , hangi bilgiyi versem... gibi , bizleri oyalayıcı , kararsız davranışlarda bulunan hak sahiplerinin peşinden koşmamızı beklemiyorsunuz umarım :D :wink:
Tabikide beklemiyoruz sizin ne yoğunlukta çalıştıgınızada biliyoruz.Ben sadece mail hesabı isyorum.Nasıl alabilir peki?
&
The_RoTinG
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen The_RoTinG »

Böyle birşey olmuyor hehralde :o............................
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

yok aslında oluyor fakat mail hizmetini kullanamıyorsunuz , yani sadece messengerda görüşmek için ya da karşı tarafı yanıltmak için, mail hizmetini de almanız için adres doğrulaması yapmanız gerekir, bunda da alan adının sahiplerinin rızasını almanız gerekir.
KartaL.
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen KartaL. »

bu bırıncı msj :d

“MSN, ICQ, YAHOO MESSENGER” sayfasına dön