Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Türkan Saylan'ı kaybettik

2008 yılına ait, spor, siyaset, ekonomi dünya ve diğer haberler
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Türkan Saylan'ı kaybettik

Mesaj gönderen cr@zy »

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Türkan Saylan, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Türkan Saylan tedavi gördüğü hastanede sabah 05.20'de hayata gözlerini yumdu. Istanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü'nde kanser tedavisi sürdürülen ÇYDD Genel Başkanı Türkan Saylan'ın doktorları yaşam destek tedavisi uyguluyordu. Saylan'ın uykusuzluk şikayeti üzerine uyku ilacı yardımı ile rahat uyumasının sağlandığı ve kan değerlerindeki düşüklük nedeniyle kemoterapi uygulamasına son verildiği bildirilmişti.

SON MESAJI: ÖLÜME HAZIRIM
Saylan'ın doktoru yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Saylan'ın bilinci son 24 saate kadar açıktı. Cumartesi dondurma yiyip su içti, sorularımıza mantıklı cevap veriyordu. Bilinci son 24 saatte kapandı. Mesajı 'bana düşen tüm görevleri yerine getirdim, ölüme hazırım' oldu.

SAYLAN ÇOK SEVDI?I ÜLKESININ ÇOCUKLARINDA YAŞAMAYA DEVAM
EDECEKTIR

Türkan Saylan’ın, çok sevdiği ülkesinin çocuklarında, gençlerinde ve yol arkadaşlarının yüreğinde, hayalleri, düşünceleri, ilke ve değerleriyle yaşamaya devam edeceği bildirildi.
Saylan’ın ölümü nedeniyle Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Merkezi (ÇYDD) ve tüm şubeler adına, ÇYDD’nin internet sayfasında taziye mesajı yayımlandı. ÇYDD Genel Başkanı Türkan Saylan’ın bugün saat 04.30’da vefat ettiği bildirilen mesajda, Saylan için Çok sevdiği ülkesinin çocuklarında, gençlerinde ve yol arkadaşlarının yüreğinde, hayalleri, düşünceleri, ilke ve değerleriyle yaşamaya devam edecektir. Ülkemizin başı sağ olsun ifadelerine yer verildi.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Allah rahmet eylesin

[bidibidivideo]http://www.bidibidi.tv.tr/files/videos/ ... 324309.flv[/bidibidivideo]
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Allah rahmet eylesin.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“2009 Yılı Haber Arşivi” sayfasına dön