Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Büyükler kabanlı, çocuklar tişörtlü!

2008 yılına ait, spor, siyaset, ekonomi dünya ve diğer haberler
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Büyükler kabanlı, çocuklar tişörtlü!

Mesaj gönderen cr@zy »

Resim

Istanbul'da açık havada yapılacak 23 Nisan törenleri hava şartları nedeniyle iptal edildi ancak resmi töreninin yapıldığı Taksim'e ilköğretim öğrencileri tişörtleriyle getirildi. Üşüyen öğrencilerin görüntüsü bu yıl ki kutlamalara damga vuracak gibi görünüyor.

Istanbul'da yağmur nedeniyle bu yılki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın stadyum törenleri iptal edildi. Kentte mülki erkan Taksim Anıtı'na çelenk bıraktı.

Taksim anıtındaki resmi törene Istanbul Valisi Muammer Güler, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Ergin Saygun'un da aralarında bulunduğu devlet erkanı katıldı. Törende konuşmalar yapıldı, anıta çelenk bırakıldı ama kimse törene katılan öğrencileri farkedemedi ya da farketmek istemedi.

Törene getirilen Taksim Ilköğretim Okulu öğrencileri soğuk havaya rağmen tişörtleri ile tören alınında yerini aldı. Öğrenciler kendilerine uzatılan mikrofonlara "Çok üşüdük", "Kıyafetlerimizi okulda bıraktık" ve "Titriyorum" dedi.

Taksim Ilköğretim Okulu Müdürü Muzaffer Kılıç, tören alanına tek tip kıyafetle getirilmesi yönünde kendilerine bilgi verildiği için çocukların tişörtle getirildiğini söyledi.

Tören sırasında herkes kabanları üzerindeyken bile üşürken Taksim Ilköğretim Okulu öğrencilerinin görüntüsü, hafızalardan kolay kolay silinmeyecek gibi duruyor.

“2009 Yılı Haber Arşivi” sayfasına dön