Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

TAŞIMALI E?ITIM GÖREN Ö?RENCILERE TRAFIK E?ITIMI

2008 yılına ait, spor, siyaset, ekonomi dünya ve diğer haberler
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

Ankara'da Taşımalı Eğitimin En Fazla Olduğu Ilçelerin Başında Gelen Haymana'da, Okullarda Servis Şoförlerine ve Öğrencilere Yönelik Trafik Kuralları Eğitim Seminerleri ve Programları Düzenleniyor.

Ankara Il Emniyet Müdürlüğü ile Haymana Ilçe Emniyet Müdürlüğü'nün ortaklaşa hazırladığı "Çocuk Trafik Polisler Projesi" kapsamında trafik polisleri 37 öğrenciye trafik eğitimi verildi. M. Hilmi Doğan Ilköğretim Okulu Konferans Salonu'nda sinevizyon destekli uygulamalı ders veren trafik polislerinin kontrolünde öğrenciler uygulamalı araç trafik kontrolü yaptı.

Eğitimler sonunda başarılı olan öğrencilere yeterlilik sertifikaları verilecek. Sertifikayı alan öğrenciler, kendi okulunun önündeki trafikten sorumlu olacak ve gerektiği zaman 150 YTL'den başlayarak araçlara ceza kesebilecek. Ayrıca öğrenciler kısa bir zaman içinde ilçenin belli bölgelerinde görev yapacak. (CIHAN)

(Cihan Haber Ajansı)
ResimResim

“2008 Yılı Haber Arşivi” sayfasına dön