Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

BAKANLIKLARDA ATAMALAR

2008 yılına ait, spor, siyaset, ekonomi dünya ve diğer haberler
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

BAKANLIKLARDA ATAMALAR

Mesaj gönderen denizindibi »

BAKANLIKLARDA ATAMALAR

Başbakanlık, Maliye, Milli Eğitim, Tarım ve Köyişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Çevre ve Orman Bakanlıklarında yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararlarına göre, Başbakanlık Müşavirliğine, Mehmet Köse getirildi.
Maliye Bakanlığı'nda; Maliye Başmüfettişliklerine Maliye Müfettişleri Mehmet Kıyak, Bülent Konca, Veliyü...

Başbakanlık, Maliye, Milli Eğitim, Tarım ve Köyişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Çevre ve Orman Bakanlıklarında yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararlarına göre, Başbakanlık Müşavirliğine, Mehmet Köse getirildi.

Maliye Bakanlığı'nda; Maliye Başmüfettişliklerine Maliye Müfettişleri Mehmet Kıyak, Bülent Konca, Veliyüddin Bahadır Özkan, Ali Ihsan Örücü ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Doğan getirilirken, Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişliğine Serdar Inanlı atandı.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nda, Bakanlık Müşavirliğine, Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Doğu Anadolu (Van) Bölge Müdürlüğü'ne Ali Aydın atandı.

Çevre ve Orman Bakanlığı'nda ise, Kütahya Il Çevre ve Orman Müdürlüğüne, Kars Il Çevre ve Orman Müdürü Fikri Erbaş; Kars Il Çevre ve Orman Müdürlüğüne, Erol Bilgir getirilirken, Bakanlık Müşavirliğine, Cevat Yaman atandı. (ANKA)

(AS/BÜN)

(Ankara Haber Ajansı)
ResimResim

“2008 Yılı Haber Arşivi” sayfasına dön