Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

12 yaşında kardeş katili olacaktı

2008 yılına ait, spor, siyaset, ekonomi dünya ve diğer haberler
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

12 yaşında kardeş katili olacaktı

Mesaj gönderen cr@zy »

Bursa merkez Yıldırım ilçesinde 12 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi kız, önce 2 yaşındaki kız kardeşini sonrada kendisini bıçakladı.

Çocukların anne babalarının 3 ay önce ayrıldıkları ortaya çıktı. Kardeşini bıçaklayan 12 yaşındaki küçük kız telefonla aradığı babasına; "Ben kardeşimi öldürdüm. Şimdi de kendimi öldürüyorum" dediği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Baruthane Mahallesi Karpuzcu sokakta ikamet eden Ramiz ve Ayten Altındış çifti bir süre önce ayrıldı. Çiftin çocukları Büşra (12) ve Feride (2) babalarıyla birlikte kalmaya başladı. Boya-badana işi yapan Ramiz Altındiş'in evde olmadığı bir sırada Büşra Altındiş mutfaktan bıçağı alarak kardeşi Feride'yi karnından bıçakladı. Babasını arayan Büşra, "Ben kardeşimi öldürdüm. Şimdi de kendimi öldürüyorum" dedikten sonra kendini de bıçakladı.

Eve gelen baba Ramiz Altındiş kanlar içinde gördüğü çocuklarını hemen Yüksek Ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Feride Altındiş burada ameliyat alınırken hayati tehlikesi olduğu belirlenen Büşra Altındiş, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine sevk edildi.

Çocukların yakınları, Ayten ve Ramiz Altındiş çiftinin bir süre önce boşandığını kaydetti.

Olayla ilgili polise ifade veren baba Ramiz Altındiş'in "Kahvede oturuyordum, kızım beni aradı, küçük kardeşini bıçakladığını söyledi. Ben de hemen eve koştum" dediği öğrenildi.

“2008 Yılı Haber Arşivi” sayfasına dön