Ömrümü 7

Bidibidi Sitesi Kutlamaları ve etkinlikleri
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Ömrümü 7

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

01.06.2006 yılında çıktığımız yolculuğumuza sevinçler, üzüntüler, eğlenceler, sıkıntılarla devam ediyoruz...

Sevgi, Saygı, Sağlık ve Mutlulukla..

7.Yılımız Kutlu Olsun
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Daha nice yıllara...

Mesaj gönderen fahri »

Daha nice başarıIarı sevdikIerinizle kutIamanız diIeğiyIe...
Resim
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen deniz gözlü »

Doğum günü kutlu olsun Bıdıbıdının: )))
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

10 Temmuz 2008
Üye olduğum gün ve hayatıma bidibidi gibi güzel bir ailenin girdiği gün .
Önceleri cr@zy pl@yer olarak üye olsamda oyunlarda hiç bir zaman bu çılgınlıgımı gösteremedim maalesef :D
Fakat foruma takılmaya başladıgım anda kendimi buldum resmen .
Gülmek , güldürmek , bişeyler üretip şaşırtmak , çok eğlenceli ve güzeldi . Yeri geldi 7,24 siteden ayrılmadığım zamanlar oldu , yeri geldi bir hikaye ugruna sitedeki herkezi düşünerek bidibidi desteğin dediği gibi beyin fırtınası oluşturup herkezi kahkahaya bogdumuz da oldu ( kimileri sinirlendi ama napalım olcak o kadarda :D ) .
Yeri geldi oyunculara sataşıp tatlı rekabet ortamı kurduk ( burakcanla kapı tenisi oyunu oldugu gibi :D ) .
Veee yeri geldi Adminimizi çıldırttık , kıskandık , ve onu zor durumda bıraktık fakat o bize hiç sesini cıkartmadan sabırla kendimize gelmemizi bekledi :D

Bidibidi bana kuzum dediğim senelerdir görüştüğüm yegane dost kazandırdı denizindibi :öptüm:

Bidibidi bana burda kendin gibi ol dedi kimseyi kırmadan ve incitmeden paylaşımlar yapmaya çalıştım herkezi çok sevdim bir kişi hariç ( o kendini biliyor :bidibidi_msn5: )
Fahri sen şimdi sorarsın o kim diye kesinlikle sen değilsin söylimde :bidibidi_msn5:

Uzun lafın kısasııııı ( amma kısa olduya neyse :D ) Burda oldugum her gün , her dakika hep güldüm ve eğlendim son zamanlarda kendimi göstermesemde hala takipteyim ve hala eskiden oldugu gibi BIDIBIDI yı çokkkk seviyorum ...

Iyiki var oldun bidibidi ve tüm herşeye rağmen hep olursun inşallah ...

Offf duygusal mod duruma geçtim ağlıyacağımmmm :(

BIDIBIDI : hey Allahım bu cr@zy yi buraya mod yapmakla kesinlikle iyi etmedim o gün bugündür hep bi mod durumlarında :thinking:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

cr@zy çok güzel şeyler yazmış...

2006 yılında 0 destek 0 üye 0 mesaj ile SIFIRDAN başladığımız bu güzel projemiz, kısa bir zaman içinde binlerce kişiye ulaştı...

Bu süreç içerisinde acı,tatlı, sevinçli, üzüntülü birçok olayı bilgisayarın arkasında beraber yaşadık..

ben biliyorum ki crazy gibi daha bir çok değerli üyemizin hayatında anlamlı bir yeri oldu Bidibidi...

Bugüne kadar sitemizde emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürler... Ayrıca hakkınızı da helal edin...

Ayrıca uzun süredir Forum bölümümüz sessizlik içinde.. Umarım bu sessizliğimizi bozarız..

Nice senelere... Hep birlikte...
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Vay be....Diyecek şey bulamadım nedense bi an..

Zaman ne çabuk geçmiş.Ne ara 7 yıl olmuş..
Ilk üye olduğum günü hatırladım bi an radyo gecelerini forumdaki sabahlara kadar muhabbet ettiğimiz günleri...Güzel günlerdi be...

o günleri gerçekten özlediğimi anladım...

Nice senelere adminim...
Resim ResimResim

“Bidibidi Site Kutlamaları” sayfasına dön