Iyi ki Doğdun BiDiBiDi.Com

Bidibidi Sitesi Kutlamaları ve etkinlikleri
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Iyi ki Doğdun BiDiBiDi.Com

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Bidibidi.Com Sitesi Bundan 4 Yıl Önce ;

01.06.2006 , saat 03.02 de açıldı.

Resim

Bu yıl sizlere bir şeyler hazırlayamadık. Umarım 5. Yılımızda çok güzel şeylerle karşınıza çıkacağız.

Biz sizlere hizmet vermekte mutluyuz.
Bu yıl bir takım aksaklıklar olduğu doğru ;
4 yaşımızla birlikte yürümeyi öğrenen bir bebek misali adımlarımız üzerinde duruyoruz.

4. yaşımızda çok eğlenceli olacağımız kesin... 1-2 ay içinde zaten bu değişimi görecekseniz.

4. Yılda aşağıdakileri yapmak için çalışacağız ve umarım bunları birbir sizlere duyurcağız.

Sitelerimizdeki sorunları ortadan kaldıracağız,
Forumlarımızı düzenleyeceğiz,
Forumlarımızda yenilikler,etkileşimler, aktif paylaşımlar..
Radyomuz Açılacak, (24 saat yayın - 1 sene içinde 8 saate kadar CANLI YAYIN),
Dergimizle ilk sayımızı çıkartacağız,

Yazılım Merkemizi Açacağız ve Merkezimizin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Ve bir kaç özel projeyi daha bu sene yapmak için hazırlıklarımız çoktan başladı.

Bunları yaptıktan sonra
BiDiBiDi 5. Yıl Pikniği ile , Başarımızı Kutlayacağız..

Dualarınızı Esirgemeyin, Bize elinizden geldiğince destek olmaya çalışın,
ve
4. Senemizi , Dört Dörtlük bir şekilde geçirelim.

DO?UM GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...
BiDiBiDi
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Umarım herşey istediğiniz gibi olur Burayı gerçekten çok seviyorum
Doğum günümüz kutlu olsun BIDIBIDI
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

&SILA yazdı:
Umarım herşey istediğiniz gibi olur Burayı gerçekten çok seviyorum
Doğum günümüz kutlu olsun BIDIBIDI
Umarım &SILA,
Bizi, BidiBidi yi yalnız bırakmadığın için teşekkürler.
Bizde sizi seviyoruz, yeni yıl, yeni ümitler ve hiç olmadığımız kadar enerjik, mutlu bir yıl olacağını biliyoruz.

Ve Doğum Günümüzü ilk siz kutladığınız için de ayrıca teşekkürlerimi sunarım. :wink:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Daha nice yılları kaliteli ve güzel paylaşımlarla dahada büyüyerek
ve emek veren tüm değerli arkadaşlarla birlikte geçirmek dilekleriyle iyiki varsın Bidibidi
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

doğum günün kutlu olsun iyiki varsın bıdıbıdı. sensiz bir hayat değil bir gün bile düşünemiyorum,.sorunsuz ve güzel bir yıl diliyorum.hep beraber.[/b]
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

cr@zy yazdı:Daha nice yılları kaliteli ve güzel paylaşımlarla dahada büyüyerek
ve emek veren tüm değerli arkadaşlarla birlikte geçirmek dilekleriyle iyiki varsın Bidibidi
Evet, daha da büyüyerek, daha da güzelleşerek.. her zaman yukarıda uçarak geçsin..

Gelmiş Geçmiş Değerli moderatörlerimizin bu süreçte bizlere katkısını inkar edemeyiz. Hepsi takdire değer, alkışlanacak işler çıkarttılar. ve ailemizin halkaları oldular. Bidibidi Ailesi... Daha da büyüyecek emin olun..

kahraman yazdı:doğum günün kutlu olsun iyiki varsın bıdıbıdı. sensiz bir hayat değil bir gün bile düşünemiyorum,.sorunsuz ve güzel bir yıl diliyorum.hep beraber
Sorunsuz ve güzel bir yıl olacak inşallah. Çok mutlu ettiniz bizi. Sizlere daha kaliteli, daha yenilikçi , daha özel hizmetlerimiz için az bir süre kaldı !!! çok teşekkürler kahraman.
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

Bende arkadaşlara katılıyorum.tatlı bir bağımlılık yapan tatlı bir site.emeği geçen herkesi kutluyorum ve nice başarılı seneler diliyorum..
bence ana sayfaya bağımlılık yapar diye bir uyarı yazısı yazın ki ceza yemeyin :)
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

burakcan76000 yazdı:Bende arkadaşlara katılıyorum.tatlı bir bağımlılık yapan tatlı bir site.emeği geçen herkesi kutluyorum ve nice başarılı seneler diliyorum..
bence ana sayfaya bağımlılık yapar diye bir uyarı yazısı yazın ki ceza yemeyin
sağol burakcan, gerçekten sizden böyle güzel şeyler duymak çok güzel... Ki daha da bi bağımlılık yapacağımıza inanıyoruz.
Çünkü sizlerin vakit geçirmesi, sıkıntılarını atması, birazcık da olsa günün o karmaşısından kurturarak, bilgisayar, internet ve bidibidi sitelerinden oluşan bir üçlüde , eğlenmek,gülmek, BIDIBIDI yapmak için burdayız..

Her zaman yenilenmeyi, değişmeyi, güçlenmeyi ve sizleri mutlu etmeyi hedef edindik.

Teşekkürlerimi sunuyorum..
Kullanıcı avatarı
Prens
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen Prens »

nice mutlu yıllara hep beraber ben yeni öğrendim 4 yaşına girdiğimizi daha bebekmişiz hepimiz beraber bu güzel bebeği büyütelim arkadaşlar biz bir aileyiz.
DAIMA DOST KALANLAR
Resim
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Ben bayabi geç kalmışım herkes kutlamış.....

Site açılalı 5 yıl olmuş ve sorsalar 2,3 yıl derdim ne zaman geçti 5 yıl hiç anlamadım...
Çok eğlenceli çok güzel zamanlar geçirdim bu sitede,Öncelikle adminim size çok teşekkür ederim her zaman ilgilendiniz ,elinizden geleni yaptınız ve çok güzel bir site açtınız, daha önceki arkadaşlara ve şuan bizimle birlikte olan arkadaşlara da çok teşekkür ederim birlikte çok güzel vakitler geçirdik...Inşaallah hep barlikte olmaya devam ederiz.

BIDIBIDI nın olduğu kadar sizin de doğum gününüz olduğunu düşünüyorum adminim...Ikinizinde doğum günü kutlu olsun hep birlikte daha nice yıllar birlikte olacaz inş..

Bu projelerinde çok daha fazlasını yapacağınıza inanıyorum..Allah yardımcınız olsun...
Resim ResimResim

“Bidibidi Site Kutlamaları” sayfasına dön