Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 14 Şubat 2008

Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi Özel günlerin tebrik ve kutlamaları
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
Elindeki Nakit: Kilitli
İletişim:

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 14 Şubat 2008

Mesaj gönderen BIDIBIDI » 14 Şub 2008, 00:15

Resim

Sevgilileri Olanların , Sevgileri Her Daim , Hayatları Saygı Sevgi Sağlık ve Birliktelik Içinde Olması Dileklerimle,

[bidibidiresim]https://galeri.bidibidi.com/albumler/bi ... 2711-6.jpg[/bidibidiresim]

Sevgilisi Olmayanların , Her Daim Bir Sevgi , hayatlarında mutlululuk , huzurlu bulacakları bir eş,sevgilileri olması dileklerimle ,

[bidibidiresim]https://galeri.bidibidi.com/albumler/bi ... 110-10.jpg[/bidibidiresim]

Sevgilisinden Bıkanların , gelen gideni aratır adlı atasözünü içerin bir Atasözleri ve Deyimler Kitabı Almaları dileklerimle ,

Birden Fazla Sevgilisi olanlara , Allah Sabırlar vermesi dileklerimle ,

Bu Sevgililer Gününün Başlangıcının Tatlı , Bitişinin Huzursuz Olacağı Senelerdir Kanıtlansa da Hepinizin 14 Şubat Sevgililer Gününüzü Kutlar , Sağlıklı , Huzurlu , Umutlu Günler Dilerim :)

Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı » 14 Şub 2008, 00:56

BIDIBIDI yazdı:Sevgilileri Olanların , Sevgileri Her Daim , Hayatları Saygı Sevgi Sağlık ve Birliktelik Içinde Olması Dileklerimle,

:yahoo51: AMIN :yahoo51:

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun.
Saglıklı,Aşk Dolu Bir Yıl Geçirmenizi Dilerim....
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı » 14 Şub 2008, 23:19

Unuttuklarını Anımsa
Kaybettiysen Ara
Özlediysen Git bul
Kırdıysan Af Dile
Kırıldıysan Affet
Seviyorsan Söyle
Çünkü Bugün 14 ŞUBAT :wink:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen deniz gözlü » 14 Şub 2013, 11:11

Sevgilileri Olanların , Sevgileri Her Daim , Hayatları Saygı Sevgi Sağlık ve Birliktelik Içinde Olması Dileklerimle,

Sevgilisi Olmayanların , Her Daim Bir Sevgi , hayatlarında mutlululuk , huzurlu bulacakları bir eş,sevgilileri olması dileklerimle ,

Sevgilisinden Bıkanların , gelen gideni aratır adlı atasözünü içerin bir Atasözleri ve Deyimler Kitabı Almaları dileklerimle ,

Birden Fazla Sevgilisi olanlara , Allah Sabırlar vermesi dileklerimle ,

Bu Sevgililer Gününün Başlangıcının Tatlı , Bitişinin Huzursuz Olacağı Senelerdir Kanıtlansa da Hepinizin 14 Şubat Sevgililer Gününüzü Kutlar , Sağlıklı , Huzurlu , Umutlu Günler Dilerim
Ha ha mesajlara bayıldım özellikle sevgilisnden bıkanlar ve birden fazla olanlar için yazılmış güzel espirili sözler...

“Özel Gün Tebrikleri” sayfasına dön