Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Doğum Günü Mesajları

Doğum günlerimizi burada kutluyoruz. Iyi ki DO?DUNUZ !!!
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Doğum Günü Mesajları

Mesaj gönderen deniz gözlü »

Umut kadar beyaz, sevgi kadar sıcak, gökyüzü kadar mavi, gözyaşı kadar içli geçsin günlerin. Iyi ki doğdun!

Dilerim yeni yaşında en güzel mutlulukları yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni yitirmezsin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği kadar güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun!

Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

Nasıl ki yağmur dualrıyla yeryüzü hayat bulursa, mutlu ve huzurlu insanlarla da dünya yaşnılır olacak. Nice mutlu yıllara!

Huzurun adresi bir küçük gönülse saraya döner kulübeler, bin bakış bir gül ise ölmeye değer birlikte geçen günler! Doğum günün kutlu olsun!

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım!

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Iyi ki doğdun!

Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. Iyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğum günün kutlu olsun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm güzel dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Mutlu yaşlara sevdiğim...

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavulman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sesvgiyle yaşa! Nice yaşlara!

Gülmek senin için tutku olsun, eğer ağlarsan o da sevinçten olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Güzellikler ve mutluluklar ömür boyunca seninle olsun, nice mutlu yıllara!

Doğum gününün sana tıbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle... Nice yıllara!

Doğacak olan her günü sana armağan ediyorum! Doğum günün kutlu olsun!

Hayata karşı kolların daima açık olsun. Yeni yaşın mutluluklar getirsin!

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olslun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, biraz zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir ?hayat pastası? yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!

Bu mutlu gününde hayatının bir kuş olup uçup gitmesine izin vermemen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun!
Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyorsonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum gecelerde sana. Doğum günün kutlu olsun!

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, özlemleri olmalı, özlemle açan çiçekler gibi ve bir insanın dostu olmalı bendeki sen gibi. Doğum günün kutlu olsun canım...

Senin gibi insanlar pek sık gelmiyor yeryüzüne, Allah?a şükrediyorum seni yeryüzüne gönderip benim karşıma çıkardığı için. Doğum günün kutlu olsun!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Iyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Sen bir yana, ben bir yana düşmüş olsam da aklımdasın, iyi ki doğdun!

Her kar kristalindesevgi, her güneş ışığında umut, her baharda neşe, coşku seni sımsıkı sarsın. Doğum günün kutlu olsun!

Sevgi sepetin daima dolu olsun, güzellikler peşini hiç bırakmasın. Nice mutlu yaşlara!

Gül ile bülbül misali bitmesin sevgimiz ömür boyu. Doğum günün kutlu olsun!

Bir çiçeğin yaprağındaki yağmur damlasında mutluluğu yakalaman dileğiyle, nice mutlu yıllara!

Iyi ki doğdun, iyi ki varsın... Doğum günün kutlu olsun!

Her yanı gül kokan bakışların hiç solmasın. Doğum günün kutlu olsun!

Çiçekçe konuşan güzel, doğum günün kutlu olsun!

Alemin hayranı olduğu kırmızı bir gül takmak istiyorum saçlarına bu mutlu gününde, sevgimi anlatsın diye. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu, mutlu yarınların umutlu olsun!

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Daha nice mutlu yıllara!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Daha nice mutlul yıllara!

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Daha nice mutlu yılllara!

Doğum günün kutlu olsun. Mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene...

Suyun ve toprağın mahmur çocuğu, doğum günün kutlu olsun!

Isterim ki ömrümüzün yazı, kışı, baharı birlikte geçsin. Doğum günün kutlu olsun!

Kalbinde güller, yüzünde gülücükler açsın bugün. Doğum günün kutlu olsun!

Sevdalılar gül alıp gül satarlar, gül olanlar gül tahtında yatarlar. Iyi ki doğdun gül!

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Nice mutlu yıllara!

Gülünce gözlerinde güller açan güzel, iyi ki doğdun.

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarum ?Harika bir yıldı? dersin... Dileğim bugün dileklerinin gerçek olması. Nice mutlu yıllara!
Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Nice mutlu yıllara!

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, yeni yaşının da sana mutluluj ve neşe getirmesini diliyorum...

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Yağmurların dineceği, hayat ırmağının kuruyacağı ve seni diyardan diyara gezdireceği gün mutlu olmanı diliyorum. Iyi ki doğdun.

Ruhunda dolaşan kara bulutlar dağılsın, her günün bugün kadar mutlu geçsin.

Hatırla! Gökkuşağı çıkınca bütün gülller ağlarmış, bugün doğum günün sen ağlama olmaz mı? Doğum günün kutlu olsun!

Dertlere derman olan sevgi bahçen hiç solmasın. Doğum günün kutlu olsun!

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif, sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Yanımda olup her mutluluğu paylaş isterdim benimle, her anım seninle daha da değerlensin diye. Doğum günün kutlu olsun!

Doğduğun günü paylaşmaya ne dersin? Doğum günün kutlu olsun!

Dilerim yeni yaşın sana mutlulukların en güzelini getirir, yüzünü hep güldürür ve başarıların artarak devam eder. Iyi ki doğdun...

Bir yaş daha büyüdün, geriye dönüp baktığında ?Ne güzel şeyler yaptım? diyebiliyorsan bence en mutlu doğum günü çocuğu sensin. Doğum günün kutlu olsun!

Dileğim bugün kalbinden geçen tüm güzellikler gerçek olsun, tüm günlerin bugünkü kadar mutlu ve huzurlu olsun, doğum günün kutlu olsun!

Dertlere derman olan sevgi bahçen hiç solmasın. Doğum günün kutlu olsun!

Günlerin hep ışık, karanlık gecede önünü aydınlatan dostluk olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Her günün bugün gibi mutluluk ve umutla dolsun, doğum günün kutlu olsun!

Kaygılanmayacak kadar büyük, kızmayacak kadar soylu, korkmayacak kadar güçlü, üzülmeyecek kadar mutlu ol. Nice mutlu yıllara!

Kanatlarında mutluluk taşıyan bembeyaz bir güvercin görürsen bil ki ben uçurdum sana doğum gününde hediye olarak mutluluk getirsin diye.

Doğduğun gün bulutları yararak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler!

Yaşa, sev, gül... Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun... Nice mutlu, neşeli, yaşam dolu yıllara...

Umarım hayatında karşılaştığın zorlukları rahatlıkla aşar ve daima mutlu olmayı başarırsın. Sana upuzun, sevdiklerinle beraber, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın, umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun!

Senin doğum gününü güneşin parlaklığından anladım. Çünkü yalnız senin doğum gününde güneş bu kadar parlak olur. Nice mutlu yıllara...

Doğum gününde sana kalbimin bütün sevgilerini paketleyip gönderiyorum, nice mutlu yıllara.

Bu mutlu gününde yanında olamasam da ben sanki yanındaymışım gibi doğum gününü kutla. Mutlu yıllar.

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa doğan güneş sana onu getirsin, doğum günün kutlu olsun!

Doğum gününde ve her zaman dileklerinin gerçekleşmesi dilekleriyle...

Mutluluk her an kapını çalsın. Sen de o kapıyı mutlaka aç. Doğum günün kutlu olsun!

Mutlu, mutlu, çok mutlu ol. Iyi ki doğdun!

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel olmasını dilerim. Daha nice mutlu yıllara!

Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim, nice senelere!

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun...

Sende bulduğum duyarlılığı ve sevgi dolu bakışlarını paylaş paylaşabildiğince. Iyi ki doğdun.

Tüm kainatı sana doğum günü hediyesi olarak vermek isterdim ama sana sadece seven kalbimi verebiliyorum. Ne olur kabul et. Doğum günün kutlu olsun!

Bu sabah mavi bulutları avcuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum, güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Nice mutlu yıllara...

Üzüntülerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun. Her günün en mutlu günün olsun. Nice mutlu yıllara!

Başarılar ve mutluluklar her daim seninle olsun, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Hayat yaşamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Nice mutlu yıllara.

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel günler sizinle olsun. Mutlu yıllar!

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gerçek olsun, herşey senin gibi güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun...

Doğum gününde hediye vermek adettir. Bir buket sevgi gönderiyorum adet yerini bulsun diye!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Hatırlar mısın doğduğun günü, sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın ama sen mutlulukla gülümse... Iyi ki doğdun.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır, mutluluk de adına nice güzel öyküler seninle olsun... Iyi ki doğdun!

Iyi ki doğdun desem bile, kutlasam da busem bitmez. Seni sana anlatmaya benim ömrüm asla yetmez.

Her günün kar gibi bembeyaz, duyguların pamuk gibi yumuşak, sevgilerin masal gibi tozpembe, gülüşün güller gibi gül pembe olsun. Doğum günün kutlu olsun!

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın. Ömrün mutlulukla dolsun, eğer gün gelir de sen beni unutursan inan ki tatlım canın sağolsun. Doğum günün kutlu olsun!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Alemde yoktur eşin... Iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice mutlu yıllara!

Bir bebeğin yüzünü gül bahçesine çeviren tebessüm kadar mutluluk gönderiyorum bugün, çok mutlu ol diye. Iyi ki doğdun!

Yaprak yaprak büyüyen hayatımın satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş suskunluğumun baş harflerisin. Iyi ki doğdun...

Doğum gününüzü kutlarım.
Nice mutlu yıllara.

Nice senelere.

Doğum gününü kutlar, mutluluklar dilerim.

Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte olmanı diliyoruz

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır... Kabul edilip edilmemesi önemli değildir... Önemli olan duyguların ifade edilmesidir... Doğum Günün Kutlu Olsun...

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. ßen hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. Iyiki doğdun iyiki tanıdım seni dogum günün kutlu olsun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım? Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. Iyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere? Doğumgünün kutlu olsun!

Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. Iyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara?

Senin gibi insanlar pek sık gelmiyor yeryüzüne, Allah?a şükrediyorum seni yeryüzüne gönderip beni karşıma çıkardığı için ! Doğum günün kutlu olsun!

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. Iyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara?

Yine karanlıklar çöker ve gözler dostu arardı.
Arayan gözler beklerken sabırsızlıkla;
Benim dostum her zaman yanımdaydı;
O, ki kimi zaman derinliklerime dalarken,
Kimi zaman kıyılarımda dolaşırdı!
Bazen gökyüzünden seyrederken beni,
Bazen omzumdan işaret ederdi dünyayı.
Dedim ya benim dostum her zaman yanımdaydı,
Ve ona verebileceğim en güzel armağan,
Onunki kadar güzel bir dostluktu!

iyiki doğdun nice sağlıklı huzurlu mutlu yaşlara....
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

dogum günü mesajı aryorum arkadaşlar yardımcı olabilrmisiniz?
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Biraz geç oldu ama, artık başka tanıdıklarınızın doğum günü için..

http://www.bidibidi.com/sayfa-23.html

bu adreste vardı mesajlarımız..
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

evet bıdıbıdı geçti artık hazır mesaj yollamaktansa kendim yazmayı tercih ettim. yinede teşekkür ederim.

“Doğum Günü Tebrikleri” sayfasına dön