Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

oyunda hata

Bidibidi Flash Oyun Galerisinde meydana gelen hataların bildirime yeri. Bozuk oyunlar, yanlış skorlar, yanlış yorumlar.. Buradan Bildirebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

oyunda hata

Mesaj gönderen fahri »

clover crunch oynadım skorum labirentte büyüme,ye gitti bilginize
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

sağol fahri, oyun listemize eklendi.

Bunları bildirmeniz güzel, biz gerekli düzenlemeleri yapmak için çalışıyoruz emin olun fakat yoğun olduğumuz için bazı aksaklıklar çıkıyor.

Bu arada tavsiye olarak bir oyunu oynadıktan sonra diğer oyunu açmanız önerilir. diğer şekilde %5 hata alıyorsanız bu şekilde hata alma olasılığınız %1 e inecektir.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

rica ederim.ama ben o oyunu açmadan kasım ayı tablosun,daki oyunlardan oynarken bi baktım labirentte büyümede tüm zamanlarda1.olmuşum.aman dedim dedikodulara mahal vermeden hemen yetkililere habe vereyim dedim :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

sizin her zaman centilmen olduğunuzu biliyoruz zaten. haksız rekabetten değil , adil rekabetten yana olduğunuzu bu davranışlarınızla gösteriyorsunuz. teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

rica ederim sn admin.ilginizden dolayı ben teşekkür ederim :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

mahjong kulesi----mahjong fa------böcek avlayıcı-----adlı oyunların incelenmesini talep ediyorum adminim galiba sistem hatası olmuş. daha çok oyun var. onlarıda en kısa sürede size bildiricem umarım ilgilenirsiniz.şimdiden teşekkürler..
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

evet tabiki çok teşekkürler, şu süreçte biraz yoğunuz, çünkü sizlere yeni yıldan itibaren çok güzel yenilikler hazırlıyoruz.
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

harika mahjong----fla jong mahjong---x tiles---şekilli nile tiles---mahjongg---tic tac toe x o---bu oyunlarıda incelerseniz sevinirim. bunlardada sistem hatası var.bakınca göreceksiniz adminim..araştırmalarım devam edecektir..
Resim
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

« Blokkokopter » adlı oyun hatalı 754'ten yukarı çıkmıyo ve deli oldum ya kendi kendine yanıyo 754 olunca!Lütfen bi bakarmısınız?Önceden böyle olmuyodu bilgilendirmenizi bekliyorm :arrow:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim

“Hata Bildirimi - Ihbar - Şikayet” sayfasına dön