Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

tenis maçı yaparmısın

Bidibidi Flash Oyun Galerisinde meydana gelen hataların bildirime yeri. Bozuk oyunlar, yanlış skorlar, yanlış yorumlar.. Buradan Bildirebilirsiniz.
leon@53
Gelişen Üye
Gelişen Üye

tenis maçı yaparmısın

Mesaj gönderen leon@53 »

:twisted: tenis maçı yaparmısın adlı oyunda 10 atış var admin,,ben bu oyunu oynarken 3 ; cü atışı kaçırdım ve baştan başlatmak için sağ tuş yapıp play dedim,,1200 oyun puanı verdi,,bi bakarsanız sevinirim,,normalde topu attığınız yöne göre puan veren bir oyun, :twisted:

:evil: umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir teşekkürler :twisted: :roll:
SEVGIYLE

KAL
leon@53
Gelişen Üye
Gelişen Üye

bled 2

Mesaj gönderen leon@53 »

:twisted: adminim senden bir isteğim var yanlış anlaşılma olmasın da..olur veya olmaz senden adı geçen oyunda BLED 2 bana deki şu rekoru yaz oraya yeter bende yazıcam,,ben bir şeyi yaparken nasıl oluyor diye araştırıyorumve ya olmazını,,,cr@zy dediğine katılıyorum gol atmazsa kafasına vur oyunu yazan skoru yapmıyor şimdi mevara su nasıl yapmış oynadım oldu diyecektir,,falan falan ,,,,bence oyunların bazıları bozuk yani ben şu anda denemedeyim ama 3 oyunda denedim oldu,,,şimdi başka oyunlardada denicem bakalım olucakmı bilmiyorum ,,benim teorimin peşindeyim HILEMI SISTEM HATASIMI ????
ben izin verdiniz kabul ederek araştırmalarıma başlıyorum saygılar :twisted:

:evil: en kısa sürede cvp bekliyorum :twisted:
SEVGIYLE

KAL
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Re: bled 2

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

leon@53 yazdı: :twisted: adminim senden bir isteğim var yanlış anlaşılma olmasın da..olur veya olmaz senden adı geçen oyunda BLED 2 bana deki şu rekoru yaz oraya yeter bende yazıcam,,ben bir şeyi yaparken nasıl oluyor diye araştırıyorumve ya olmazını,,,cr@zy dediğine katılıyorum gol atmazsa kafasına vur oyunu yazan skoru yapmıyor şimdi mevara su nasıl yapmış oynadım oldu diyecektir,,falan falan ,,,,bence oyunların bazıları bozuk yani ben şu anda denemedeyim ama 3 oyunda denedim oldu,,,şimdi başka oyunlardada denicem bakalım olucakmı bilmiyorum ,,benim teorimin peşindeyim HILEMI SISTEM HATASIMI ????
ben izin verdiniz kabul ederek araştırmalarıma başlıyorum saygılar :twisted:

:evil: en kısa sürede cvp bekliyorum :twisted:
Sevgili leon@53 , emek veriyorsunuz , taktik geliştiriyorsunuz, daha iyi olması için elinizden geleni yapıyorsunuz...

Oyun ismini vermekle çok büyük bir iylik yaptınız.. Bu süreç içerisinde buraya mesaj yazdığınız için , Sizler Aklanacaksınız ve hileli sonuçları yazdıranlar için ise ELEME MEKANIZMASINI çalıştıracağız.

Ayrıca şöyle bir Planımızda var , En iyi oyuncular aldıkları puanlara göre Ana Sayfamızda sıralanmaktadır ,puan sistemine ağırlık verilecek ve BURAYA HATALI OYUNLARI BILDIREN OYUNCULARIMIZA ÇOK YÜKSEK PUANLAR VERILECEKTIR.

Sizin de bu şekilde kırdığınız rekorları , hangi oyunda böle bir hata aldığınızı , böylece hangi rekorları kırdığınızı ya da hangi rekorların hangi oyuna gittiğini söylerseniz , bize gerçekten çok yardımcı olacaksınız..
leon@53
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen leon@53 »

admin yardımcı olabiliyorsak ne mutlubizlere,,,,gol atmazsa vur oyununda nasıl fazla skor yapıldığını çözdüm...başka bir oyuna gönderme yapmıyor,,aynı teniste yaptığımı burda denedim ve bir kafa kaldı dışarda hiç gitmiyor,,,bir kere vuruyorsun kanlar fışkırıyor ve puan veriyor,ikinci vuruşta yeniden çıkıyor sağlam olarak ve bu böyle devam ediyor ,,ben oyunu kendim bitirdim..yoksa sabaha kadar oynardım ve bu şekilde daha başka oyunlar olduğunu tahmin ediyorum,,,ancak dört tane buldum ama devamının olduğunu düşünüyorum,,
SEVGIYLE

KAL
leon@53
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen leon@53 »

:evil: admin yardımcı olabiliyorsak ne mutlubizlere,,,,gol atmazsa vur oyununda nasıl fazla skor yapıldığını çözdüm...başka bir oyuna gönderme yapmıyor,,aynı teniste yaptığımı burda denedim ve bir kafa kaldı dışarda hiç gitmiyor,,,bir kere vuruyorsun kanlar fışkırıyor ve puan veriyor,ikinci vuruşta yeniden çıkıyor sağlam olarak ve bu böyle devam ediyor ,,ben oyunu kendim bitirdim..yoksa sabaha kadar oynardım ve bu şekilde daha başka oyunlar olduğunu tahmin ediyorum,,,ancak dört tane buldum ama devamının olduğunu düşünüyorum,, :twisted:
SEVGIYLE

KAL

“Hata Bildirimi - Ihbar - Şikayet” sayfasına dön