Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Incelenmesini Talep Ettiğiniz Oyunlar

Bidibidi Flash Oyun Galerisinde meydana gelen hataların bildirime yeri. Bozuk oyunlar, yanlış skorlar, yanlış yorumlar.. Buradan Bildirebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

ben zaten doğal hakkımı kullanarak hata yapan oyunları kendimide içine katarak yetkililere bildirdim bunu sizde biliyorsunuz burakcan.ama şikayette bulunan arkadaş(hileyi demekki çok iyi biliyor ve kullanıyor)olur olmaz laflar yapıyor.benim hiçbir şeyden korkum ve çekinmem yok istediği kada şikayet edebilir başım dik yüzüm ak
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Arkadaşlar tartışmaya girmenize gerek yok. biz burda her soruna cevap vermek, sisitemimizi geliştirme ve size kaliteli bir hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz.

http://www.bidibidi.com/FORUM/yer-degis ... 21389.html

Yukarıdaki adreste biraz zaman istemiştik. Ileriki zamanlarda gerçek anlamda harika bir altyapı ile geliyoruz. Bu yüzden inanın gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Lütfen biraz anlayış gösteriniz, biz zaten sizler için çalışıyoruz. Sizlerin isteklerine, taleplerine en iyi şekilde nasıl cevap veririz onun planlarını yapıyoruz.

Merak etmeyin bizler burdayız, sizler de orda olun ki, Bidibidi'nin yeniliklerine , bu sitede olmanın ayrıcalığına şahit olun.

Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Arkadaşlar tartışmaya girmenize gerek yok. biz burda her soruna cevap vermek, sisitemimizi geliştirme ve size kaliteli bir hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz.
Bahsettiğim üye şuan saçma sapan skorlar elde ediyor ve ay birincisi görünüyor şaka gibi...
Çalışıyosunuz fakat müdahale etmiyosunuz...
Teşekkürler...
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

bahsettiğin üye ben oluyorum her halde :evil: bak şimdiye kadar üşendiğim için hileli skorlaını yazmadım sabrımı zorluyorsun hepsini tek tek yazarım ondan sonra görürsün çok doğru üye benimle uğraşma :evil: :evil: :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

fahri bir geriye dön önceki sayfayı oku.senin hiç biryerde adın geçmiyor.neden ısrarla üzerine alınıyorsun.?burda bahsedilen arkadaş onnumara.ve bunu da sıla çok net yazmış..
Kullanıcı avatarı
onnumara
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen onnumara »

onnumara benim kardeşim ve bu ay oyunlarının çoğunu ben oynuyorum nasıl hile yapabilirim size soruyorum burakcan?
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/d11515b364eb20093e6f1126c662c3cfbidibidi.gif[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Duvar yıkmaca Atari :arrow: 1,782 22 saniyede yapılmış.Oysaki 300 bile yapabilmek için 10 dk uğraşılıyor!

Kırmızı Halka :arrow: 7,123 45 saniyede !

Çin Santraç :arrow: 2,735 3 dk. imkansız

Ördek Avcısı köpeğe Ateş :arrow: 835,174 21 saniye Özellikle buna dikkat 800 yapmak için 50 dk uğraşılmış!

Mahjong Macerası :arrow: 504,226 11 saniye Bunada dikkat 400 yapabilmek için 40 dk uğraşılmış!

Batty :arrow: 181,461 15 saniye
150 yapmak için 40 dk. uğraşılmış.

Dizzy :arrow: 77,210 33 saniye
420 10 dk.zor yapılıyo

Harfler :arrow: 9,200 38 saniye
2,400 yapmak için 30 dk uğraşılmış

Sevgililer günü Puzzle :arrow: 5,305 7 saniye imkansız

Sevgili Adminim bu oyunların hepsi FAHRI adlı üyemize aittir ve oyunların hepsini denedim emek ve uğraş isteyen oyunlar saniyelerle geçilebilecek oyunlar değil.Zaten açıklamalarıyla yazdım.Ilgilenmeye başladığınızda bunlarada bakarsanız iyi olur

Bu arada yazdıklarımı üstüne alınmasında varmış bi sebep burakcan!
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim

“Hata Bildirimi - Ihbar - Şikayet” sayfasına dön