Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bu oyunların incelenmesini talep ediyorum

Bidibidi Flash Oyun Galerisinde meydana gelen hataların bildirime yeri. Bozuk oyunlar, yanlış skorlar, yanlış yorumlar.. Buradan Bildirebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

ARKADAŞIM KEŞKE HERKEZ SENIN GIBI TARTIŞMA ORTAMI YARATMADAN SORU SORABILSE DE?IL MI :?: AMA OLMUYO IŞTE :!:
DEMEK ISTEDI?IM ŞU KI BU OYUN NEDEN BÖYLE ŞU OYUN NEDEN ŞÖYLE YAZMAYIN MI DIYORUM BEN :?: BÖYLE BIŞEY ZATEN DIYEMEM :!: BENIM KABULLENEMEDI?IM TEK ŞEY HILE YAPILIYO DENMESI :!: HAYIR YOK YAPMIYORUM DESEMDE KIMSE ANLAMAK ISTEMIYO YADA IŞINE GELMIYO :!: BÖYLE BIŞEY OLMASI IÇIN SKORLARI ELIMLE FALAN YAZMAM LASIM DE?IL MI :?: BÖYLE BIŞEYDE OLAMAYACA?I IÇIN BENDE ARTIK ARKADAŞLARA SÖYLENECEK SÖZDE KALMADI?I IÇIN BÖYLE YORUMLAR YAZIYORUM AMA SAYGISIZCA BIŞEY DE YOK ORTADA :!: NEDEN BENIM HILE YAPACA?IMI DÜŞÜNENE KADAR SISTEM HATASI OLABILIRMI ACABA DIYE DÜŞÜNÜLMÜYO :!: BANA HILE YAPIYO DERKEN ADALETLI DAVRANILMADI?I IÇIN BENIM AKLIMIN ERMEDI?I SKORLARA VE OYUNLARADA HILE YAPILIYO OLUYO OZAMAN :!: ZATEN GEREK GÖRÜRSEM BENDE TEK TEK INCELEMEK ZORUNDA KALICAM SANIRIM.(Bu yorumum sadece zey_fat adlı üyeye yapılmıştır)
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Konu Kilitli ,

Lütfen Forum Kurallarımızı inceleyiniz...

Madde 6 - Mesajlarda aleni olarak tartışma ortamı oluşturmak kesinlikle yasaktır.
(Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kilitlenebilir, silinebilir ve konuyu açan kişi uzaklaştırılabilir. Bu kuraldaki amaç; böyle bir mesajın kalitemizi düşürmesini engellemektir.)

Madde 13 - Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızda büyük harf kullanımına dikkat ediniz.
Kilitli

“Hata Bildirimi - Ihbar - Şikayet” sayfasına dön