Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

OYUN GALERISINDEKI OYUNLAR HATA VERIYOR

Bidibidi Flash Oyun Galerisinde meydana gelen hataların bildirime yeri. Bozuk oyunlar, yanlış skorlar, yanlış yorumlar.. Buradan Bildirebilirsiniz.
leon@53
Gelişen Üye
Gelişen Üye

rekorlarda şaibe var

Mesaj gönderen leon@53 »

uzatmalara giden oyunda duymadım ..sıla hiç inandırıcı gelmedi admine anlat.çünkü dünyadan haberi yok..çok basit ve net bir soru adimine.. on şutu olan bir oyunda onbir gol nasıl oluyorrrrrr?admin misin nesin ki?kırılan rekorların takibi olmuyomu resmen şaibe varr....bi bakışta anlarsında işine gelmiyo heralde muhatabın SILA HANIM olunca ..nasıl olsa devamlı müşteriiiiiiiiiiiiii...ok.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

BUNLAR NE BIÇIM SÖZLER YA BI OYUN IÇIN KENDINI PARALAMANA DE?MEZ INAN.YAPTI?INIZ SKORLARIN HESABINI VERIN DIYE BI YAZI UYARI GÖREMEDIM BEN YAPTIMMI YAPTIM TEBRIK EDECE?IN YERE ANLAMSIZ CÜMLELER KURUYOSUN.NEYSE BU YAZDIKLARINI ADMINE BIRAKIYORUM :arrow:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

uzatmalara giden oyunda duymadım ..sıla hiç inandırıcı gelmedi admine anlat.çünkü dünyadan haberi yok..çok basit ve net bir soru adimine.. on şutu olan bir oyunda onbir gol nasıl oluyorrrrrr?admin misin nesin ki?kırılan rekorların takibi olmuyomu resmen şaibe varr....bi bakışta anlarsında işine gelmiyo heralde muhatabın SILA HANIM olunca ..nasıl olsa devamlı müşteriiiiiiiiiiiiii...ok
Keşke siz de devamlı olarak sitemizde olsaydınız da ;
hitap tarzını, soru sormayı, biraz da olsa saygıyı öğrenebilseydiniz :!:

Kişileri suçlamak kolaydır ,
bende sizin başka bir sitenin sahibi olduğunuzu,
Üyelerinize müşteri gözüyle bakıp , bidibidi ailesinin o büyülü ortamını bozmak için çaba sarfettiğinizi ,
Ya da bir başka site sahibi tarafından parayla tutulup , sitemizde bu yönde mesajlar bırakmaya teşvik edildiğinizi...

Sizin söylediğiniz gibi her şeyi söyleyebilirim..

Ama insanlar hangi ortamda olursa olsun , tartışmaları da , eğlenmeleri de seviyeli , kaliteli olmalıdır :!:

Çözemeyeceğimiz , cevap veremeyeceğimiz hiçbir sorun , soru yoktur.

Yeterki doğru yerde (bu forumda) , doğru cümlelerle SORUN :roll:

Diğer Cevabınız aşağıdaki adreste verilmiştir ;
http://www.bidibidi.com/FORUM/viewtopic ... 1699#51699
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

ADMINIM DÜN SIZE HATA VEREN BI OYUNDAN BAHSETMIŞTIM AMA KARIŞIKLIKTA OKUYAMADINIZ SANIRIM :roll:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

&SILA yazdı:phpBB : Critical Error
ADMINIM kraliyet slot makinesi bu hatayı veriyor skor gönderiminde
ya pardon &SILA sorun görünmüyor , yine ben loglarımızdan (kayıtlarımızdan) incelerim.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Evet adminim fahri arkadaşımızında dediği gibi oyun skorları banada sürekli hata veriyor bilginiz olsun :roll:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Bilgimiz var efendim , geçici bir sorundur , uyarılarınız için teşekkürler

“Hata Bildirimi - Ihbar - Şikayet” sayfasına dön