Skor kaydında sorun

Bidibidi Flash Oyun Galerisinde meydana gelen hataların bildirime yeri. Bozuk oyunlar, yanlış skorlar, yanlış yorumlar.. Buradan Bildirebilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
gülen
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Mesajlar: 25
Kayıt: 06 Şub 2009, 00:16

Skor kaydında sorun

Mesaj gönderen gülen »

Zaman içinde düzeltilecekmi bilmiyorum ama oyunlarda skor kaydında sorun var.Oyunu ilk oynadığınızda skoru kaydet dediğinizde ''The valid session does not belong to this game, so the score can not be saved. This error usually occurs when a Yeni oyun is started and the game session is deleted. Please play the game again. If you have seen the message more than once please submit a game report'' diye bir yazı çıkıyor.Oyunu ikinci kez oynadığınızda ise skoru kaydediyor.Oyunların eski hali daha güzeldi,bu halini sevmedim. :)
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
Mesajlar: 8611
Kayıt: 01 Haz 2006, 03:01
İletişim:

Re: Skor kaydında sorun

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Merhaba [mention]gülen[/mention] , oyunlarımız hakkında biraz zamana ihtiyacımız olacak. Yaklaşık 1 - 2 hafta içerisinde sağlıklı bir yapıya geçmiş olacağız. Tüm oyunlar gözden geçiriliyor, yeni sisteme göre tekrar kontrol ediliyor.

Oyun Galerimizin, Daha iyi, daha performanslı olması için çalışıyoruz.

Son yapılan güncellemelerle yeni sistem beğenilmezse, eski sisteme farklı bir şekilde geri dönebiliriz.

Oyun bazında HATA BİLDİR seçeneği de mevcut. Oyun ekranında sağ köşede HATA BİLDİR sistemini kullanırsanız, o oyundaki hatayı çözmek için öncelik tanınanacağına emin olabilirsiniz..

Eski sistemimiz de çok iyiydi haklısınız.
Yeni sistemin, mevcut sorunların tümü giderildiği zaman daha iyi olacağına emin olabilirsiniz.
Cevapla

“Hata Bildirimi - Ihbar - Şikayet” sayfasına dön