Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Michael Jackson öldü

Resimli Manşet Son Dakika Haberleri. Bidibidi.Com Farkıyla...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Michael Jackson öldü

Mesaj gönderen cr@zy »

Resim

Michael Jackson öldü
Arkasında ‘Thriller' gibi bir albümü, ‘Billie Jean' gibi bir hit şarkısını, ‘Moonwalking' dansını ve başta çocuk tacizi iddiaları olmak üzere bir dizi olumsuz iz de bırakan pop müziğinin efsanevi şarkıcısı Michael Jackson, hayata veda etti. Jackson, dün evinde koma halinde bulunduktan sonra kaldırıldığı UCLA hastanesinde tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

POP müziğin kralı Michael Jasckson dün geçirdiği kalp krizinin ardından 50 yaşında yaşama veda etti. Los Angeles'taki evinden alınan bir çağrı üzerine buraya ulaşan acil yardım görevlileri, nefes almadığını görünce ünlü yıldıza hemen kalp masajı yaptılar ve ardından hastaneye kaldırdılar. Ancak doktorların bütün çabalarına rağmen ünlü yıldızın Türkiye saatiyle gece yarısında öldüğü açıklandı.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Son aylarda Müslüman olmuştu... Gerçekten efsane bir isim. Allah Rahmet Eylesin...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Haberi duyduğumda şok oldum çok şaşırdım ..Allah Rahmet eylesin ....
serkan48
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen serkan48 »

allah rahmet eylesin...
Zorsam koLayı... Soquksam sıcAqı... HavaLıysam sönüqü... Ciddiysem cıvıqı... AsiLsem bAsiti... Var !!!
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

BIDIBIDI yazdı:Son aylarda Müslüman olmuştu... Gerçekten efsane bir isim. Allah Rahmet Eylesin...
gerçekten müslüman olduysa çok güzel yinede allah rahmet etsin ona
Resim

“Manşet Haber” sayfasına dön