Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Süper ligde son şampiyon Beşiktaş

Resimli Manşet Son Dakika Haberleri. Bidibidi.Com Farkıyla...
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Süper ligde son şampiyon Beşiktaş

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Beşiktaş 11. kez şampiyon. Denizlispor'u 2-1 yenen Siyah Beyazlı takım sezonu 2 kupayla kapattı. Mustafa Denizli tarihe geçti...

STAT: Atatürk

HAKEMLER: Deniz Çoban, Serkan Gençerler, Asım Yusuf Öz

DENIZLISPOR: Cenk 6, Burak 5, Roberts 4, Bangoura 5 (Dk.66 Caner 3), Güray 3 (Dk.46 Musa 3), Emin 4, Wescley 4, Şener 5, Ozan 5 (Dk.81 Selahattin ?), Angelov 5, Braga 5

BEŞIKTAŞ: Rüştü 5, Cisse 5, Gökhan Zan 5, Tomas 5, Bobo 5 (Dk.84 Nobre ?), Tello 6 (Dk.42 Uğur Inceman 5), Ekrem 5, Serdar 5 (Dk.78 Ibrahim Üzülmez 2), Holosko 6, Ernst 6, Ibrahim Toraman 6

SARI KART: Dk.25 Şener (Denizlispor)

GOLLER: Dk.28 Holosko, Dk.63 Ibrahim Toraman (Beşiktaş), Dk.85 Braga

Turkcell Süper Lig'in son haftasında lider olarak Denizli'ye gelen Beşiktaş, Istanbul'a 2008-2009 sezonunun şampiyonu olarak döndü. Denizlispor'a konuk olan Siyah Beyazlılar, 2-1 kazandıkları maçtan sonra şampiyonluğunu ilan etti.

Ilk yarısı Holosko'nun attığı golle 0-1 sonuçlanan karşılaşmanın ikinci yarısında Beşiktaş, Ibrahim Toraman'ın kaydettiği golle skoru 0-2'a getirdi. Denizlispor'un Braga ile kaydettiği tek gol sonucu değiştirmedi. Beşiktaşlı futbolcular şampiyonluk kutlamalarına maçtan sonra başladı. Bayraklarla az sayıdaki taraftarını selamladı. Beşiktaşlı futbolcular, 'Şampiyonluk Bizim, Kupa Bizim' tişörtleri giydi. Sahaya şampiyonluk kupası maketi getirildi.

8. dakiada Holosko, Serkan'ın kale alanı içine doldurduğu topa kafa ile vurdu ancak kaleci Cenk gole izin vermedi.

7. dakikada Tello'nun defansın arkasına attığı topa Ibrahim Toraman'dan önce Denizlispor savunma oyuncuları topa sahip oldu.

11. dakikada ev sahibi ekip Angelov ile gole çok yaklaştı. Ceza yayı ön çizgisinde kazanılan serbest atışı kullanan bu futbolcunun yaklaşık 20 metreden vuruşu barajı geçerek yan kale direğine çarptı.

16. dakikada Tello'nun ceza sahasına girmeden sert şutunu kaleci Cenk yumrukladı. Dönen topu Holosko tamamlamak istedi maçın yardımcı hakemi Serkan Gençerler pozisyonu ofsayt gerekçesiyle durdurdu.

26. dakikada Tello'nun pasıyla Denizlispor defansının arkasına sarkan Serdar, Şener tarafından düşürülünce Beşiktaş, ceza sahasının sol çaprazından serbest atış kazandı. Tello'nun ortasına kale alanı içinde kafayla Serdar'ın vuruşunu kaleci Cenk tokatladı.

28. dakikada Beşiktaş öne geçmeyi başardı. Denizlisporlu futbolcuların ofsayt gerekçesiyle duraksadığı pozisyonda defansın arkasında topla buluşan Holosko, kaleci Cenk ile karşı karşıya kalmasına karşın takımını öne geçirmeyi başardı 0-1.

32. dakikada Emin'i geçen Bobo'nun kale içine dorduduğu ortası kötü olunca tehlikeli bir pozisyon başlamadan bitti.

42. dakikada Güray'ın sol kanattan kellandığı korner atışını Ernst karşıladı.

Kalan dakikalarda başka gol olmayınca maçın ilk yarısı Beşiktaş'ın 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

52. dakikada Beşiktaş sahasına girmeye çalışan Musa'ya Ibrahim Toraman geçit vermedi.

55. dakikada Bangoura'nın Beşiktaş ceza sahasına gönderdiğini ortaya Denizlisporlu futbolcular dokunamadı.

58. dakikada Wescley'in Beşiktaş ceza sahasına doldurduğu top kaleci Rüştü'de kaldı.

63. dakikada Beşiktaş fark ikiye çıkardı. Denizlispor kalesini cepheden gören Ibrahim Toraman, ceza yayının bir metre önünden kaleyi yokladı. Meşin yuvarlak önce sağ kale direğine çarptı, sonra ağlarla gitti 0-2.

75. dakikada Bobo kaleci Cenk ile karşı karşıya kaldı ancak vurmada gecikince savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

85. dakikada ev sahibi farkı bire indirdi. Beşiktaş ceza sahasına sol kanattan yapılan ortayı iyi takip eden Braga, kale alanı içinde topa sadece dokundu 1-2.

Kalan dakikalarda başka gol olmayınca Beşiktaş, Denizlispor'u 2-1 mağlup ederek sezonu şampiyon oldu.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

tüm beşiktaş camiasını, taraftarını ve tabiki kendimide tbrk ediyorum ..yakışırr :clap:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Tebrik ediyoruz... 6 Yıl sonra Gelen bu şampiyonluk için...
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

bir beşiktaşlı olarak teşekkür ederim de adminim ama bu 6 yılı yüzümüze vurmaya gerek varmıydı.şimdi 9_0 dan da bahsedersiniz :lol2:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Beşiktaş lıları tebrik ederim helal olsunn bu şampiyonluk yakıştı beşiktaş'a :D
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

tebrikleri ben kabul ediyorum :) tşkrlr cr@zy darısı sizin başınıza :)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Yaa biz alışkınız kupalara şampiyonluklara burakcan darısı fenere diyelim belki 35. yıldan sonra bi kupada onlar alırr :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

demi yani haklı söze ne denirki :) ama bakarsın bi kaç yüzyıl sonrada onlarda alır ne yazıkki biz göremiicezz :lol2:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

:bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
En son cr@zy tarafından 31 May 2009, 14:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
büşş
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen büşş »

ben bir fenerli olarak fenerin teknik direktörünü ve başkanını ayıplıyorum böyle acayip adamlar getiriyorlar fener yeniliyor beşiktaşıda tebrik ederim eskiden bizim sınıfın hiçbiri beşiktaşlı değildi şimdi bakıyorum beşiktaşlı kim diyorum herkesin parmağı inikti ama şimdi %95 kaldırıyor
beşiktaşı içten kutluyorum

“Manşet Haber” sayfasına dön