Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Nişanlık modası 2010

Modayı yakından takip edenlerin yeri.. 2009 gömlek tunik modelleri..Bu yılın saç modelleri, yazlık çanta modelleri , gelinlik modelleri ve dahası..
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Sonunda şu sözü duydum ya :lol: Ee adminim bu durumda ne demek lazım :P Allah herşeyin hayırlısı nasip etsin ama eşin iki kat hayırlısını nasip etsin :wink:
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

betül_42 yazdı:Allah herşeyin hayırlısı nasip etsin ama eşin iki kat hayırlısını nasip etsin

Allah razı olsun betül, ama işte ; ne biliyim ya.. Insan geçmişte tanıdıklarının değerini bilmeli.. Yoksa her defasında daha kötü insanlar tanıyosun... :wink:

Ama şu duanı içten ettiğini biliyorum, çok sağol.. Umarım hayırlısı bizi bulur, yalancısı , dolancısı... vs... olmasın , Allahtan korkup , kuldan utansın.. :D
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Adminim sizi anlıyorum galiba ama insan bazı şeyler yaşadıkça hayattan birşeyler öğreniyor ve tecrübe sahibi oluyor bunu siz çok iyi bildiğinizi düşünüyorum ve şunu söylemek istiyorum "Şer gördüğümüzde hayır,hayır gördüğümüzde şer vardır"..
Siz benim ne demek istediğimi anlarsınız..

Hep gelen gideni aratır derler ama inş. Allahım gönlünüze göre biri olur..
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

betül_42 yazdı:Adminim sizi anlıyorum galiba ama insan bazı şeyler yaşadıkça hayattan birşeyler öğreniyor ve tecrübe sahibi oluyor bunu siz çok iyi bildiğinizi düşünüyorum ve şunu söylemek istiyorum "Şer gördüğümüzde hayır,hayır gördüğümüzde şer vardır"..
Siz benim ne demek istediğimi anlarsınız..

Hep gelen gideni aratır derler ama inş. Allahım gönlünüze göre biri olur..
Evet haklısın... Hem de her cümlende...
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Hayırlısı olsun o zaman adminim :wink:
Resim ResimResim

“Moda Moda Moda” sayfasına dön