2009'da Neler demode neler moda?

Modayı yakından takip edenlerin yeri.. 2009 gömlek tunik modelleri..Bu yılın saç modelleri, yazlık çanta modelleri , gelinlik modelleri ve dahası..
Cevapla
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7047
Kayıt: 10 Tem 2008, 18:09
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: ist

2009'da Neler demode neler moda?

Mesaj gönderen cr@zy » 13 May 2009, 12:23

Neler demode neler moda..?


Moda
Yumuşak Dalgalar

Sonbaharın lüle lüle olan dalgaları yeni sezonun uçuşan elbiseleriyle kombinlendiğinde abartılı bir görüntü sergileyebilir.Daha dağınık ama hafif dalgalı modelleri tercih edebilirsiniz. Isıya karşı koruyucu bir ürün uyguladıktan sonra, maşa ile saçınıza şekil verebilirsiniz. Saç diplerinin birkaç santimetre aşağısından başlayarak kıvırmak, buklelere doğal bir görünüm kazandıracaktır.

Resim

Demode
Muhteşem Kıvrımlar
Resim

Demode
Fazla Sahte Kirpikler
Resim

Moda
Doğal ve Dolgun Kirpikler

Dünyaca ünlü yıldızlar, bir süredir gündüz kullandıkları takma kirpiklere gece çıkarken takviyede bulunuyorlar. Ancak şimdi bu örümcek görünümlü kirpikleri biraz azaltmanın zamanı geldi. Bunu gerçekleştirebilmek için, bir maskarayı hacim, bir diğerini ise uzunluk kazandırması amacıyla kullanabilirsiniz.
Resim

Demode
Koyu Bordo Dudaklar
Resim

Moda
Parlak Bej Dudaklar

Kışı etkisi altına alan koyu bordo dudaklar, yerini parlak renksiz görünüme bırakıyor. Ancak rengin daha solgun olması, etkisinin azalacağı anlamına gelmiyor. Parlaklık, doğal tonlara canlı bir hava verebilir. Bunun için, tüm cilt renklerine uygun, karamel tonlarında ve dayanıklı baz oluşturabilecek krem formlu bir ruj uygulayın. Üstüne süreceğiniz renksiz bir dudak parlatıcısı dudaklarınızı iyice ortaya çıkaracak.
Resim

Demode
Sıkı Topuzlar
Resim

Moda
Rahat ve Dağınık Modeller

Sıkı topuzlar geçtiğimiz sezonun kırmızı halı davetlerinde oldukça rağbet gördü. Ancak yeni sezonda rahat modeller ve at kuyrukları ön plana çıkıyor. Ilk adım saçlara doku kazandırmakla başlıyor. Vigo ile kurutmadan önce, saçlarınıza hacim katacak bir saç spreyini veya köpüğünü nemli tutamlarınıza uygulayın. Kuruduktan sonra saçlarınızı arkaya doğru toplayarak dağınık bir topuz veya yüksek bir at kuyruğu modeli yaratabilirsiniz.
Resim

Demode
Mücevher Renkli Eyeliner
Resim

Moda
Metalik Göz Kapakları

Canlı renklerin sezonu kapandı. Şimdi herkes dore ve bronz tonların peşinde. Yeterli miktarda bir yoğunluk için, iki tip göz farı kullanmalısınız. Önce krem formlu bir farı tercih edin. Üzerine pudra formlu göz farını uygulayarak metalik ışıltılı gözlere sahip olabilirsiniz.
Resim


Cevapla

“Moda Moda Moda” sayfasına dön