Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Admini eleştiriyorum

Herkesi eleştiriyoruz... Annemizi,Babamızı,kardeşimizi, sevgilimizi... Hadiseyi , Beyazı, Hülya Avşarı... Başbakanı... Bidibidiyi :)
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Admini eleştiriyorum

Mesaj gönderen fahri »

Adiminim her ay yeni oyunlarla karşınızdayız diyorsunuz ama 2 senedir yeni oyunlar göremiyoruz.Aynı oyunları oynamaktan bıktık artık... :bidibidi_msn35:
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Haklısınız fahri.. Dikkat ettiyseniz bazı yenilikler yapıyoruz sitemizde, özellikle oyun galerisi yenileniyor.Hatamızı telafi edeceğiz, bu haftadan itibaren yepyeni oyunlar gelecek.
Ayrıca bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürler.

Iyi eğlenceler..
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen deniz gözlü »

bende bişi sorcaktım dün sizden gelen kısmına baya bi söz yollamıştım bunlarda sadece 7 tanesi yayınlanmıs neden digerleri yayınlanmadı acaba?
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

deniz gözlü yazdı:bende bişi sorcaktım dün sizden gelen kısmına baya bi söz yollamıştım bunlarda sadece 7 tanesi yayınlanmıs neden digerleri yayınlanmadı acaba?
elinize sağlık, çok güzel sözler. Fakat epey bir onaylanmasını bekleyen söz var ve zamanla onaylanacaktır. Yoksa herhangibir sorun yoktur. Anlayışınıza teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen deniz gözlü »

BIDIBIDI yazdı:elinize sağlık, çok güzel sözler. Fakat epey bir onaylanmasını bekleyen söz var ve zamanla onaylanacaktır. Yoksa herhangibir sorun yoktur. Anlayışınıza teşekkürler
Anladım ilginiz için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

BIDIBIDI yazdı:Haklısınız fahri.. Dikkat ettiyseniz bazı yenilikler yapıyoruz sitemizde, özellikle oyun galerisi yenileniyor.Hatamızı telafi edeceğiz, bu haftadan itibaren yepyeni oyunlar gelecek.
Ayrıca bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürler.

Iyi eğlenceler..

:bidibidi_msn46: Evet,yeniliklerin farkındayım başarılarınızın devamını dilerim.Ayrıca ilginiz için teşekkür ederim.
Resim
*arcade*
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen *arcade* »

Ilk mesajın üzerinden aylar geçmiş yenilikler yapıldı mı yapılmadı mı bilmiyorum ama ben bir şeyler ilave etmek isterim.
5 yıldır üyesi olduğum bir siteden yalnızca oyun bölümünün uzun zamandır (bana göre) onarılmayışından dolayı neredeyse koptum.Henüz üyeliğim devam ediyor.Ne yapacağımı bilmiyorum.Fakat kendi platformunda en büyük portal olduğunu söylemeliyim.
Bu siteyide oradan bir arkadaşımın tavsiyesi ile buldum hatta açık açık yazmış adınızı bir forumda sanırım banlandı..))
Neyse gelelim oyunlarınıza..Oyunlar farklı geldi bana.Alışırım zamanla sanırım.Ancak özellikle mahjong oyunlarının yüzlerce çeşidi var abartısız.Buradaysa birkaç tane .Arttırırsanız çook memnun kalırım.
Benim için yeniden skor yazdırabileceğim bir siteye yeniden üye olmak çok memnuniyet verici.
Teşekkürler bıdıbıdı..)))
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Aramıza ve oyunlarımıza hoş geldiniz *arcade* . Umuyoruz ki, burada çok eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

Yarın ayın son günü ve yepyeni bir ayda yeni oyunlar ile karşınızda olacağız, ayrıca istek ve önerileriniz bizim için önemlidir, eksik gördüğünüz yerleri, hataları belirtirseniz yardımcı olmaktayız.

Oyun platformumuzu beğeneceğinize ve diğer arkadaşlarınıza da tavsiye edeceğinize eminiz.

Burayı tavsiye eden arkadaşınıza ve size iyi eğlenceler dileriz..
*arcade*
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen *arcade* »

Teşekkür ederim . :)

“Eleştiriyoruz” sayfasına dön