Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Türk Milli Takımını eleştiriyorum ....

Herkesi eleştiriyoruz... Annemizi,Babamızı,kardeşimizi, sevgilimizi... Hadiseyi , Beyazı, Hülya Avşarı... Başbakanı... Bidibidiyi :)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Türk Milli Takımını eleştiriyorum ....

Mesaj gönderen cr@zy »

Bu akşam 90 dk Türkiye , Hırvatistan maçını izledim resmen sinirlerim laçka oldu , sahada nereye koştugunu bilmeyen bir türk milli takımı ve Inanılmaz kurnaz oynayan , profesyonel , kendini galibiyete şartlandırmış bir hırvat takımı gördüm .. Neden biz türk futbolcular hırslı değiliz , ayrıca maç spikeri Rıdvan Dilmen' maç sonunda skoru türk halkına , taraftarlara mahal etmeside ayrı bi sinir .

Ilk 45 dk 2 gol yememize ragmen taraftar olarak hiç durmadan tezahurat yapılıyo fakat 2. yarıda 3. golüde yiyince ve futbolculardanda hiç bir canlılık görmeyince nasıl sakin kalmaları beklenir ? Tamam volkan tek suclu değildi tek onun yuhalanması hoş olmadı orda tüm futbolcular hatalı fakat kendi hatalarını örtmek için neymiş efendim nereye gidiyomus bu türk milletinin durumu yahu önce sen türk futbolunun durumuna bak ta sonra konus Rıdvan ...

Iyiki erkek değilim ve iyiki o maçta bulunmadım kesin ben bu gecenin holiganı olurdum çok sinirlendim çokkkk ...

Ahh ahh nerde o eski türk milli takımı futbolcuları , hakan şükür , tuncay şanlı, hasan şaş , ümit davala , ilhan mansız Şimdikiler anca selenalarıyla ugrasıyolar, maçlardada dökülüyolar , gs yi 15. yapan futbolcuları doldurmuşlar türk milli takımına :))))

ohh bee içimi döktüm accık rahatladım :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Re: Türk Milli Takımını eleştiriyorum ....

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

cr@zy yazdı:Bu akşam 90 dk Türkiye , Hırvatistan maçını izledim resmen sinirlerim laçka oldu , sahada nereye koştugunu bilmeyen bir türk milli takımı ve Inanılmaz kurnaz oynayan , profesyonel , kendini galibiyete şartlandırmış bir hırvat takımı gördüm .. Neden biz türk futbolcular hırslı değiliz , ayrıca maç spikeri Rıdvan Dilmen' maç sonunda skoru türk halkına , taraftarlara mahal etmeside ayrı bi sinir .

Ilk 45 dk 2 gol yememize ragmen taraftar olarak hiç durmadan tezahurat yapılıyo fakat 2. yarıda 3. golüde yiyince ve futbolculardanda hiç bir canlılık görmeyince nasıl sakin kalmaları beklenir ? Tamam volkan tek suclu değildi tek onun yuhalanması hoş olmadı orda tüm futbolcular hatalı fakat kendi hatalarını örtmek için neymiş efendim nereye gidiyomus bu türk milletinin durumu yahu önce sen türk futbolunun durumuna bak ta sonra konus Rıdvan ...

Iyiki erkek değilim ve iyiki o maçta bulunmadım kesin ben bu gecenin holiganı olurdum çok sinirlendim çokkkk ...

Ahh ahh nerde o eski türk milli takımı futbolcuları , hakan şükür , tuncay şanlı, hasan şaş , ümit davala , ilhan mansız Şimdikiler anca selenalarıyla ugrasıyolar, maçlardada dökülüyolar , gs yi 15. yapan futbolcuları doldurmuşlar türk milli takımına :))))

ohh bee içimi döktüm accık rahatladım :bidibidi_msn5:

:shock: Haklısın crazy.. haklısın.. :shock: :shock:
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

bencede çok haklısın crayz zaten sahada bir milli takım yoktu yada ben görmedim :?:
Resim

“Eleştiriyoruz” sayfasına dön