Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Hadise Eurovision 2009 Final Performansını Eleştiriyoruz

Herkesi eleştiriyoruz... Annemizi,Babamızı,kardeşimizi, sevgilimizi... Hadiseyi , Beyazı, Hülya Avşarı... Başbakanı... Bidibidiyi :)
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Hadise Eurovision 2009 Final Performansını Eleştiriyoruz

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Hadise Eurovision 2009 Finalinde 4. oldu???

Iyi miydik , kötü müydük..

Burdan eleştiriyoruz..

[bidibidivideo]http://www.bidibidi.tv.tr/files/videos/ ... 884479.flv[/bidibidivideo]

En son BIDIBIDI tarafından 17 May 2009, 01:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Ilk eleştiriyi ben yapmak istiyorum .. Diğer konuda dedimki bu oylama bana dansa , şova bakılarak verilmedi gibi geldi dedim ki hala arkasındayım biz zaten o şovla birinci olamazdık

Doğru düzgün bır şov hazırlanmamıştı hatta doğru düzgün anlaşılamadıkları için 24 ülkenın şarkısında kamera zoom girerken bizde pervane gibi dönüyor hadıseyı görmek ne mümkün :evil:

Araya bır erkek dansçı 2 takla gel hopla. Şarkının en önemlı vurgusunda bas sesı.

Sertab Erener 1. olmuştu ama onun yaptığı şovu o ses kalitesini ben şimdiye kadar hiç bir sanatçıda görmedim

Yinede 4. olduk hiç yoktan iyidir .......
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

cr@zy yazdı:oğru düzgün bır şov hazırlanmamıştı hatta doğru düzgün anlaşılamadıkları için 24 ülkenın şarkısında kamera zoom girerken bizde pervane gibi dönüyor hadıseyı görmek ne mümkün Evil or Very Mad

Araya bır erkek dansçı 2 takla gel hopla. Şarkının en önemlı vurgusunda bas sesı.

Her şeyi özetlemiş.. Şov kötüydü, ses yarı finale göre iyiydi.. Hadisenin saçları kötüydü , çekim kötüydü..

Ama şunu söylemeliyim , şarkı ve emeği gerçekten takdire değer.. Çok yorucu bir çalışma , yoğun tempo... 4. olduk bu da iyi..

Çok teşekkürler Hadise.. :wink:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

BIDIBIDI yazdı: ses yarı finale göre iyiydi.. Hadisenin saçları kötüydü

Çok teşekkürler Hadise.. :wink: [/b]

:bidibidi_msn5: Hadiseye laf dedittirmiyo adminimizz ahanda bi dahada gelmem eleştirmeye :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

cr@zy yazdı:Hadiseye laf dedittirmiyo adminimizz ahanda bi dahada gelmem eleştirmeye
Kendi ülkemizde olsa ağır eleştiriler yapardık ama , yabancılarla yarışması , siyasi , ekonomik nedenler de işin içine girince...

Gerçekten emek vermiş , çalışmış , uğraşmış Hadisemizi fazla eleştirmeye gerek yok düşüncesindeyim..

Sonuçta 1. olmak için çalıştı , bunun için emek verdi..

Ama ne şov vardı , ne dans bunları da söylememiz gerek.. Sahneyi dolduramadı yani..
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Daha çok eleştiri yapardım ama adminim sizden azar işitmek var sonunda o yüzden susuyom :bidibidi_msn5:

( korkak mod olmuşum haberim yok yaww :bidibidi_msn5: )
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

korku salan admin olmuşum haberim yok :D

yok cræzy ne demek , bu formu niye açtık , eleştirelim diye.. aaa.. şimdi seni elştirecem bak :D
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

zaten 1. olamıyacağımız belliydi :roll: :roll:
Resim
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Ses iyiydi ama ne dans ne dansçılar ne kıyafet nede saç güzel degildi...
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

bencede herşeyiyle daha iyi olabilirdi saç,kıyafet,dans şov daha mükemmel olabilirdi çünkü hadisede bu potansiyel vardı o yüzden bu kadar çok üzüldük bence..

ama olsun son dakikada 4. olduk bunada şükür....
Sertap Erener şovuyla şarkısıyla süperdi sonuna kadar 1. olmayı haketmişti Hadise de çok emek verdi çok çalıştı çabalarını yarışma öncesinde gördük...
Herşey için Hadiseye teşekkür etmek lazım bizi en güzel şekilde temsil etmek için elinden geleni yaptı genede..
Resim ResimResim

“Eleştiriyoruz” sayfasına dön