Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

ADMIN'E

O kadar forumumuz arasında konunuza uygun forum mu bulamadınız? "Bu konu nerde paylaşaılacak yaaaa" mı diyorsunuz? Konum konusuz , mesajlarım forumsuz mu kaldı diyorsunuz? Işte formu olmayan konular burada...
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

ADMIN'E

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

sevgili adminim galiba biz biraz aşırıya kaçtık ve sadece sizi değil bütün bidibidi üyelerini çok üzdük.keşke böyle bişey yaşanmasaydı hiç.yaşanmasını da istemezdim ama oluverdi işte.adminim ben sizden ve bidibidi üyelerinden çok özür diliyorum ve bidaha böyle bişey yaşanmayacak size söz veriyorum.en azından ben yapmayacam.inşaallah bizimle eskisi gibi olamayacak kadar üzmedik sizi.

hadi gelin ama eskisi gibi olalım.gülelim eğlenelim paylaşalım mutlu olalım hep. :) bakın ben güldüm hadi sizde gülün bi.yüzünüzden gülücükler eksik olmasın arkadaşlar.

ya adminim bu arada ankaranın neresinde oturuyorum demiştiniz. :) hihi
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

arkadaşlar burda özel hayatımızı konuşmuyoruz kendimizle ilgili meseleleri tartışmıyoruz onun için anlamıyorum birbirini tanımayan insanlar neden bu kadar çekişebilir ...

Abı-hayat haklısın bencede biraz aşırıya kaçıldı nerdeyse her konuda tartışma çıkmış...

Arkadaşlar tartışmadan da öte artık konulara zarar verilmeye başlandığını düşünüyorum ve bu konuyu açan kişiya yapılmış bi saygısızlık olur...

ve benim gördüğüm kadarıyla hiç kimsenin birbiriyle özel bir sorunu yok..Birlikte eğlenmek varken neden tartışalım ki...Eminim bundan sonra bi tartışma çıkmaz ve adminimizden de rica ederiz tartışma mesajlarını siler,sorunsuz bi şekilde devam ederiz. :wink: :wink: .
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

bidaha tartışma olmayacağını temin ederim betül.için rahat olsun.yaptıklarımız aptalca bişeydi sadece.ama geçti gitti.adminim niye cevap yazmıyonuz.yoksa özrümü kabul etmediniz mi.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Yo ne demek ab-ı hayat...
Biz sizlere hizmet için burdayız..
Ki özür dilemenin de bir erdemlik olduğunu düşünmekteyim.

Yapacak bir şey yok, olan oluyor...
Biz sizi kırmamak için bir uyarıyı bile Çok görürken, siz birbirinizi yiyin durun...

Ayrıca özel bilgi vermiyoruz ab-ı hayat ; ama şu var yakında oturduğumuz yer özel olmayacağı için sizlerle paylaşılacaktır...
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

çok teşekkürler adminim özrümü kabul ettiğiniz için.inanın bundan sonra bidibidi yi üzmeyeceğim sizleri üzmeyeceğim.ben hepinizi çok seviyorum ayrıca.

adminim nerde oturduğunuzu sorduğuma gelince ben o soruyu sadece ortamı yumuşatmak için, sizide biraz gülümsetmek için sormuştum.

yeniden eskiye dönmemize sevindim adminim.herşeyi unutalım.seni çok seviyorum bidibidi. :) :) :)
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

ben yokken neler olmuş ya....

BIDIBIDI yazdı:Biz sizi kırmamak için bir uyarıyı bile Çok görürken, siz birbirinizi yiyin durun..

bu düşünceye bayıldım adminim :komik:

neyseki halolmuş :cheers2:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum

“Uygun Forum Yok” sayfasına dön