Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Ölümü beklemek...

O kadar forumumuz arasında konunuza uygun forum mu bulamadınız? "Bu konu nerde paylaşaılacak yaaaa" mı diyorsunuz? Konum konusuz , mesajlarım forumsuz mu kaldı diyorsunuz? Işte formu olmayan konular burada...
MuHo
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Ölümü beklemek...

Mesaj gönderen MuHo »

:cry: Babama akciger kanseri teshisi konuldu ve hic bir ümidi yok dediler.Insanin eli kolu böyle bagli kalmak ne kadar kötü bisey.Biliyorum herkes bir gün ölecek ama nerde ne zaman nasil ölecegimizi bilmedigimizden ölümü hep uzak tutariz.Ama böyle zaman konulmussa bu insanda en yakininizsa iste bu cok cok zor.Beynimden bir türlü atamiyorum baska hic birseye odaklanamiyorum ve babami gördükce benimde icim hergün biraz daha ölüyor sanki.Biliyorum yüce Rabbimiz bize sabrinida veriyor ama yinede cok zor.Allah kimseye böyle acilari tattirmasin ve yasatmasin.Amin
Kusura bakmayin arkadaslar sadece icimdekileri yazmak istedim.... :üzgün:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

MuHo arkadaşım öncelikle bizle derdini sıkıntını paylaşman çok güzel ama inan baban için çok üzüldüm ne dicemi şaşırdım :(
Allah'tan ümit kesilmez be arkadaşım Allah'ü Teala babanın yar ve yardımcısı olsun sende canını sıkmaki baban sizleri görüp üzülmesin ona şuan en gerekli şey moral moral moral :(
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

MuHo canını sıkam be kardeşimmm...

ona bol bol moral gerekli...

allah yardımcınıs olsunnn dualarımıs sizinle...

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum

“Uygun Forum Yok” sayfasına dön