Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Sizin kaç dalınız var?

O kadar forumumuz arasında konunuza uygun forum mu bulamadınız? "Bu konu nerde paylaşaılacak yaaaa" mı diyorsunuz? Konum konusuz , mesajlarım forumsuz mu kaldı diyorsunuz? Işte formu olmayan konular burada...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Sizin kaç dalınız var?

Mesaj gönderen cr@zy »

Hayata tutunmak için kaç dalınız var?
Güçlü, heybetli bir çınarsınız belki, belkide 5-6 kardeşsiniz

Düğünde bayramda bir araya gelip cıvıl cıvıl olması ne güzel şeydir babaocağının. Hayata hazırlandığın, bir çok güzel anılarının gözünde canlandığı yerdir babaocağı.

Yuvadan uçup gittiğin gün derinden sızlar duvarları bile.

Zaman su gibi akıp geçer herşey yolundaysa, ya değilse?

Ya bir başınaysan gurbet ellerde, ya derdini anlatacak/sevincini paylaşacak bir kardeşin yoksa yanında.

Resim

Sen hiç güçlü bir çınarken, dalsız budaksız kuru bir ağaç gibi hissettin mi kendini ?
Resim

Arkadaşlarının kardeşleri geldiğinde yada o kardeşime, ablama, abime gidiyorum dediğinde senin için sızladı mı hiç?

Sen annen,baban, kardeşlerin varken ÖKSÜZ-YETIM hissettin mi kendini?

Asıl olanın eşin çocuğun olduğunu, gerisini yalan olduğunu en acımasız bir şekilde farkettin mi hiç?

Canından parçanın kırk kat el olduğunu hatta elin bile ondan daha yakın olduğunu gördün mü hiç?

Peki sen gizli gizli ağladın mı hiç?
Uzaktan uzağa özenerek baktın mı başkalarına?

Seni hiç yaşarken gömdüler mi?

Bunca şeye rağmen dimdik ayakta kalmak, sımsıkı sarılmak gerekir elimizdeki dallara.

Benim üç dalım var. Eşim, kızım ve ben.

Sizin kaç dalınız var?

S€ssiz P€ri
Kullanıcı avatarı
angellicca
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen angellicca »

"Sen annen,baban, kardeşlerin varken ÖKSÜZ-YETIM hissettin mi kendini? "
Çok etkileyen bir soru.Cevabı da bir o kadar can yakan.
Paylaşım için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

kardeşin olsa dahi bi yerden sonra tutunacak dalın olmuyo kardeşin ama anne ve baba her zaman her an biliyorum ki ne kadar evladına kırgın kızgın olsada başı dara düşünce tutunacağı dal olur herzaman ...
benim tutunacağım 4 dalım var ama bilemem belkide daha fazladır mesala abimler eşleri veya diğer akrabalarım bilemem...
hayata karşı tutunacağım eşim oğlum kızım ve ümitlerim var....
yaşama dair :!:
Resim
Kullanıcı avatarı
ser_sew
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen ser_sew »

Benim her zaman annem babam kardeşlerim biliyorum nefesim kadar yakınımdalar ama tabi şöyle bi gerçekte varki bunu asla gözardı edemem asıl olan eşim ve kızım kapı kapandığında yanımda olan o yüzden kardeşin,annen,baban,hepsi bi yere kadar önemli olan senin eşin asıl dalında ağacında kendisi o yani benim naciz düşüncem sen ona iyi bak onu sıkı tut başka bi şeye ihtiyaç yok
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/17169/New_2.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Bende bi bakımdan ser_sew katılıyorum anne,baba,kardeş her zaman yanında ama insanın sevdigi insanı yanında kendiyle aynı düşünce,fikirlerde oldugunu bilmek iyi zamanda kötü zamanda hep destek oldugnu bilmek bence en güzel duygu :arrow:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

bu soruya verecek cevabım yok :cry: :cry: :cry:

canım cr@zym seni seviyorum yaa :D
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

denizindibi yazdı:
bu soruya verecek cevabım yok :cry: :cry: :cry:

canım cr@zym seni seviyorum yaa :D

Bende seni seviyorum kuzumm :wink: :wink:
Kullanıcı avatarı
S€ssiz P&#8
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen S€ssiz P&#8 »

Güzel yorumlar yapmışsınız teşekkürler, bu yazı bana ait birebir kendi hayatımdır.
Şimdi seslendirmek için nette yazarak paylaştığım yerlere bakarken bunu gördüm.

Yalnız paylaşan arkadaşınız değiştirmiş EŞIM,O?LUM VE BEN olan kısmınını eşim, kızım ve ben olarak değiştirmiş demekki yazımı sahiplenmiş. Bunu yakıştıramadım.Emek, sahibinin ve hak edenindir.

Lütfen gerekli düzenlemeyi yapıp altına yazan: S€ssiz peri yazarak yeniden düzenlerseniz çok sevinirim, saygılarımla. S€ssiz P€ri

Kendi sesimden mp3 halide var elimde ama siteye nasıl ses kodu ekliyorsunuz bilmediğimden ekleyemedim.

Dinlemek isteyenler [link=]BURDAN[/link]dinleyebilir.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Merhaba hoş geldiniz ama bir şey dikkatimi çekti yazıyı sahiplenmek demişsiniz ben bu yazıyı sahiplenseydim altına kendi ismimi yazardım ve sizden gelenler bölümüne bu konuyu acardım ayrıca bu yazıyı bir kaç yerde gördüm fakat altında sessiz peri imzası yoktu kusura bakmayın ..

Eğer gerçekten size aitse yüreğinize sağlık çok güzel bi yazı fakat yazılarınızı içtenlikle paylaşan kişilerede ön yargılı davranmayın lütfen saygılarr .....
Kullanıcı avatarı
S€ssiz P&#8
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen S€ssiz P&#8 »

Bir çok sitede bu şekilde yayılımış, bir kişi alıp değiştirmiş ve ordan oraya yayılmış.

Siz verdiğim linki inceleseydiniz eğer o yazının ilk yazılış tarihini(12.9.2008), o tarihten önce başka bir yerde olmadığını bana ait olduğunu anlardınız resimleri ve o kişinin kızı olmalıki eşim oğlum ve ben kısmını kızım olarak değiştirmiş. (size aitse eğer) demeniz beni incitti. Benim olmayan bişey üzerinde neden hak iddia edeyim.

Ve görüyorumki hala değişiklik yapılmamış. Madem emek, emeğe saygı diyoruz sizin yaptığınız emek sahibine saygısızlık değil midir?

Lütfen gerekli düzenlemeyi yapıp altına yazan: S€ssiz P€ri yazarak yeniden düzenlerseniz çok sevinirim, saygılarımla. S€ssiz P€ri

“Uygun Forum Yok” sayfasına dön