Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Sizin kaç dalınız var?

O kadar forumumuz arasında konunuza uygun forum mu bulamadınız? "Bu konu nerde paylaşaılacak yaaaa" mı diyorsunuz? Konum konusuz , mesajlarım forumsuz mu kaldı diyorsunuz? Işte formu olmayan konular burada...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Sitemizde link vermek yasaktır arkadaşım linkiniz silinecektir ve gerekli düzenlemede Adminimizden rica edilip yapılıcaktır Teşekkürlerr...
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Sitemizde link vermek yasaktır.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
yamaras
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen yamaras »

S€ssiz P&#8 yazdı:Bir çok sitede bu şekilde yayılımış, bir kişi alıp değiştirmiş ve ordan oraya yayılmış.

Siz verdiğim linki inceleseydiniz eğer o yazının ilk yazılış tarihini(12.9.2008), o tarihten önce başka bir yerde olmadığını bana ait olduğunu anlardınız resimleri ve o kişinin kızı olmalıki eşim oğlum ve ben kısmını kızım olarak değiştirmiş. (size aitse eğer) demeniz beni incitti. Benim olmayan bişey üzerinde neden hak iddia edeyim.

Ve görüyorumki hala değişiklik yapılmamış. Madem emek, emeğe saygı diyoruz sizin yaptığınız emek sahibine saygısızlık değil midir?

Lütfen gerekli düzenlemeyi yapıp altına yazan: S€ssiz P€ri yazarak yeniden düzenlerseniz çok sevinirim, saygılarımla. S€ssiz P€ri
pylasımı cokk begendım öncelikleee bunu paylasan arkadasaaaa cok tesekkur ederimm vede bu yazı bana aıt dıyen arkadasıda tebrık ederım duygularını cok guzel ifade etmiss amaaa unuttugun bisey varkı net alemınde olmus olman madem ozell madem sana aittt madem alıntı olmasın veyaa ufak degısıklık olmasın ıstıyordun ozaman bence nette paylasmyacaktınnn yada sanaa has biyerdeee senden baska kimsenin goremeyecegii bi yerde paylasacaktın arkadas tabıkı degısecekk kendıı hayatında onemlı olanları dıyorrrr ben aynı sekılde alıntı yapsamki bende aynısını yapardım vedee ordakı ımzayıda atmazdım cunku her alıntının bir bası vardırrr herkess gelıp buu benım derseee ooo ozamannn hicc sona varamayızz daha dogrusu forumun amacı olan paylasmakkk ozamann anlamını yitirir diye dusunuyorumm
konuu eskimis vee es gecilmiste olabilirr ben yeniyimm forumda amaa dikkatimi cektii veee dusuncemi paylasmak ıstedımm saygılarrr. :gözkırpma> .....

“Uygun Forum Yok” sayfasına dön