Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bidibidi magazin burakcan76000 üyemizi ziyarete gitti :)

Asparagas , yanıltma , şaşırtma , kandırma.. işte tüm yalan dolan konular burada...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

bidibidi magazin burakcan76000 üyemizi ziyarete gitti :)

Mesaj gönderen cr@zy »

Evet Sevgili bıdıbıdıcılar adminimizle ben bi ara üye ziyaretlerine gitmeyi planlamıştık fakat yoğun iş temposundan dolayı bu ziyaret sadece denizindibi arkadaşımızın evine gitmemizle kalmıştı bilmeyenler için o ziyaretinde linkini veriyorum :wink:

http://www.bidibidi.com/FORUM/denizindi ... 16380.html

Fakat geçenlerde bir konuda kendini bizlere 1.85 boy ve 94 kilo olarak anlatan burakcan arkadaşımızı adminimizle beraber çok merak ettik ve ziyarete gitmeye karar verdik :D

burakcan arkadaşımızı yoldayken aradık biz geliyoruz dedik çok sıcak bir sesle tabi ne demek buyrun gelin dedi evine gittiğimizde kapıdan içeri girdiğimiz an bizleri şok bir manzara karşıladı o an gözlerimize inanamadık burakcan arkadaşımız bize boyu posuyla hava atar gibiydi :mrgreen: :mrgreen:

Resim

Ben bu karşılamadan sonra burakcan arkadaşımıza boyunun kaç olduğunu sordum o ise hala 1.85 demezmi inanamadım tabi ve ölçmek istedim ( hay istemez olaydım boynum ağrıdı :bidibidi_msn5: )

Resim

Daha sonra adminimiz burakcan arkadaşımızın oyunlardaki inanılmaz başarısından ötürü ona bir hediyesi olduğunu açıkladı dışarı çıkmasını istedi ( bu hediyeden benimden haberim yoktuda neysee onu bi ara adminimizle görüşücem artık :evil: )
dışarı çıktığımızda birde ne görelim kapıda son model bir araba burakcan arkadaşımız birden gözlerine inanamadı çok sevindi bir an önce arabaya binmek istedi fakaattt maalesefki araba ona küçük geldi :mrgreen:

Resim

Bu görüntüden sonra üzülen adminimiz burakcana illa bir hediye vermekte kararlı olduğunu dile getirerek anında bir bisiklet getirdi ve sürerken burakcana yardımcı bile oldu :lol2:

Resim

Büyük bir şokla başlayan günümüz gayet güzel bir şekilde bitti burakcan arkadaşımız bizi yolcu ederken gayet mutlu ve güleryüzlüydü :wink: :mrgreen:

Resim

Bu arada bizi yolcu ederken yaslandığı arabada burakcanın kendi arabasıymış bunu sonradan öğrendik :lol2: :lol2:

Bir üye ziyaretimizde böylece bitmiş oldu sıradaki üyenin kim olucağına adminimiz hala karar vermedi verdiği an görüntüleri ben kameraman cr@zy sizlere yayınlayacağım :wink: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

:bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: ya o kadarda uzun boylu demedik beee :evil: sen yanlışlıkla amcamı çekmişsin beceriksiz magazinci :bidibidi_msn5: valla harika olmuş emeğine sağlık. ama intikamım kötü olacak. (bu arada hediye işini tekrar bi görüş adminle) :lol2:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Daha ne intikamı alıcan bee senin yüzünden gül gibi oyunumdan oldum artık garaj kapısı görmek istemiyom daha ne intikamı alıcan :twisted: ( hala uzun boylu değilim diyo ya Sabııırrr ya sabııırrr :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: )

Bu arada evet o hediye işi fena halde kafama takıldı en kısa zamanda görüşücem adminimizle :evil: :roll:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

ben bi araba isterim ve yanında da bi garaj kapısı..garajı kendim yaparım :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

bu arada ben uzun boyluyum dedim ama ,sende çok uzun boylu gittin :bidibidi_msn56:
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

valla ben burda bi ayrımcılık görüyom.neo burakcana arabalar falan .olmaz böyle şey yoksa rüyamı tam mutlu oldum derken yıktınız bütün dünyamı.ben burda var gücümle sabahlara kadar oyun oyniyim arabayı burakcan alsın.iyiki bi gece erken yattım neler olmuş burakcan arabayı kapmış :cry: :cry: :cry: :cry:
Resim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

ya üzülme be fahri,sanada bi bisiklet benden.kıskançlık yapma şimdi ekmeğimizle oynama :) :)
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

çok cömertsin yaaa.neyse hiç yoktan iyidir :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

tamam anlaştık.. ve bi dahada sakın erkenden yatma başka şeylerde kaçırabilirsin :)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

burakcan76000 yazdı:ben bi araba isterim ve yanında da bi garaj kapısı..garajı kendim yaparım :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
:smash: :smash: :smash: :rocketwhore:

“Yalandan Kim Ölmüş” sayfasına dön