Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Bidibidi.com ile röportaj :)

Asparagas , yanıltma , şaşırtma , kandırma.. işte tüm yalan dolan konular burada...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

daha ne diyeceksiniz adminim siz sigara içmiyosunuzda noluyo sizin ömrünüzdende 5 değil 15 yıl götürdüm ben aynı hesap işte :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

cr@zy yazdı:daha ne diyeceksiniz adminim siz sigara içmiyosunuzda noluyo sizin ömrünüzdende 5 değil 15 yıl götürdüm ben aynı hesap işte
evet doğru, bilmiş mod... adminsiz kalınca görürsünüz :cry:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

:( öyle demeyiiinnn adminim yaa Allah size hayırlı,uzun ,sağlıklı, mutlu , bol paralı , ve aşk dolu ömür nasip etsin kii benim götürdüğüm 15 yıl ve götüreceğim yılların önemi olmasın ( illa götürücem yani başka yolu yok :bidibidi_msn5: )
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

cr@zy yazdı:öyle demeyiiinnn adminim yaa Allah size hayırlı,uzun ,sağlıklı, mutlu , bol paralı , ve aşk dolu ömür nasip etsin kii

böyle içten ve güzel dua ettin ya , sağol... Bana amin demek kalıyor.. :yahoo51:

sigarayı bırakma kampanyası yapsak , puan versek olmaz mı
:komik:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Olur olur adminim zaten bana puan lazım sigaralı çakmakmı ne vardı puan para alışveriş yerinde onu alıcam :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Allah'ım bu cr@zynin yüzünden bende başlıcam , sabır sabır.. :bandit:

Şaka yapıyorum , asla öyle bir şey olmaz, sigara içmek sağlığa zararlıdır, sigara kullanmayınız. :roll:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

BIDIBIDI yazdı: Şaka yapıyorum , asla öyle bir şey olmaz, sigara içmek sağlığa zararlıdır, sigara kullanmayınız. :roll:
Aynen katılıyorum :wink:

Şimdi aklıma bi atasözü geldi ama demiyeceemm yoksa adminim gülmekten hık diye gidiverirsiniz mazallah :bidibidi_msn5:

“Yalandan Kim Ölmüş” sayfasına dön