Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı magazinden kaçamayan fatih hat :)

Asparagas , yanıltma , şaşırtma , kandırma.. işte tüm yalan dolan konular burada...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

bıdıbıdı magazinden kaçamayan fatih hat :)

Mesaj gönderen cr@zy »

haftalardır editörümüzle beraber fatih hatın resimlerini yayınlayıp yayınlamamak konusunda kararsızdık
sonuçta düzeyli ve mükemmel giden bi ilişkisi vardı fakat yayıncılık hakları gereğide elimizdeki resimleri sizlerle
sevgili bıdıbıdı'cılarla paylaşmak istedik :deal:

önce yakışıklı üyemizi tanıyalım beni asla yakalayamassınız diyen alaycı gülüşüyle işte fatih hat

Resim

kameralarımıza takılan ilk görüntü evinden cıkışı oldu
( laf aramızda kendine güvenen bi yürüyüş stili var :bidibidi_msn5: )

Resim

daha sonra arabasına düşkün olarak bildiğimiz fatih arabasını bakıma verdiği için arabasının yanına gitti
( takibimizden haberi yoktu :bidibidi_msn33: )

Resim

fatihin hareketlerine bakarak onu boşuna izlediğimizi sandık takiiiiiiii arabasını bakımdan alıp bize bu görüntüyü verene dek
( yanındaki kızın kimliğini hala araştırıyoruz :bidibidi_msn23: )

Resim

bunun normal arkadaş görüşmesi olabileceğini düşünmüştük ama o günün gecesinde aynı bayanla gece gezmesinde yakaladık
( resmimiz uzaktan cekildiği için küçük cıkmıştır kusura bakmayın :bidibidi_msn52: )

Resim

ertesi gün fatih hatı kalabalağın içinde başka bir bayanla gezerken gördük fakat
Resim

ve aynı gece yine aynı bayanla gece gezmesinde yakaladık
( çapkınlık turları atan fatih hatın hızına yetişmek imkansızz :bidibidi_msn6: :bidibidi_msn6: )

Resim

takibimizin 3. gününün sabahı maalesef fatih hat bizi farketti ve hemen telefonuna sarılıp genel müdürümüz BIDIBIDI yı arayıp bizi şikayet etti ve bu nedenle fatih hatın peşini bırakmak zorunda kaldık
Resim

eee yakışıklı capkınımız fatih hat uslanırmı bilinmez
ama bu durumu görecek olan sahar ne der bilemiyoruzz :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:

Resim

:bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

sahar görmesin bu haberi :arrow:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ya valla Allah iyiliğini versin teyze ya.gülmekten çatladım oldum.ama çok güzeldi hepsi.bu arada tam adamını seçmişin.çünkü ben o adamın hayranıyım ya.avatarımda ki de o.belli olmuyor belki ama.mark wahlberg,çok severek izlediğim biri.çok hoş filmleri.

kız sahar bu resimleri görürse napar biliyon mu.bittim ben bittim.ama çok üzeldi.Allah razı olsun ya.inan canım o kadar sıkkındı ki şunları görünce sıkıntı falan kalmadı.bi daha bakacam ya.
:D :D :D :D :D :) :) :)
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

avatarından esinlenerek resimleri ayarladım zaten benden kaçarmıııı :bidibidi_msn11:

beyenmene cok sevindim valla seni güldürebildiysem ne mutlu bana :bow:
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

valla güldürdün.diyorum ya en sıkıntılı anımdı.onu bile sildin attın.ama....
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

aması maması yok şuanki anının tadını cıkar hzünlerini moral bozukluklarını koy bi kenara bak nasıl eğlencen teyzenle ve kuzuylaa

bende varyaa ne koşurmuşum beeee :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

valla helal olsun iyi edebiyat parçaladın.beni de gene güldürdün.Allah sizi de hep güldürsün.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ya varyaa Allah bıdıbıdıyı hacker lardan korusun Allah adminimize zeval keder hastalık vermesinn ( ayy yine başladımm susayım bariii :bidibidi_msn11: ) ben burda cok mmutluyum yaa iyiki varsınızz :yahoo60:
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

teyze bu arada sürprizini gerçekten çok beğendim.yani hani sabırsızlıkla bekliyordum ya.beklediğime değdi. :D ellerine sağlık.çok teşekkürler.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ne demek cnm yiğenim arkasıda gelir inş :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:

“Yalandan Kim Ölmüş” sayfasına dön