Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Adminin dikkatine

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
gülen
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Adminin dikkatine

Mesaj gönderen gülen »

Merhaba sayın adminim.Sizde biliyorsunuzki, aylardır elimde bulunan birinciliği bu ay bukete kaptırdım :) Mızıkçılık yapıyor gibi görünmek istemem ama merak ettiğim bir konuyu aydınlatmanızı isteyeceğim.Oyun sayılarının sıfırlanmasından önce oyun sayıma baktığımda oyun sayım 314 Buket arkadaşımızın oyun sayısıda 313 tü. Sıfırlama yapılmadan iki oyun daha alarak oyun sayımı 316 ya çıkardım ama aynı oyun sayısı ile birinci, Buket arkadaşımız oldu. Eğer mümkünse sayın adminim bana göre 316 olan oyun sayım size göre kaçtı ve ben hesaplama hatasını nerede yaptım da birinciliği kaptırdım :).Yukarıdada söylediğim gibi derdim niyetim mızıkçılık yapmak değil sadece merak benimki :)
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Re: Adminin dikkatine

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

gülen yazdı:Merhaba sayın adminim.Sizde biliyorsunuzki, aylardır elimde bulunan birinciliği bu ay bukete kaptırdım :) Mızıkçılık yapıyor gibi görünmek istemem ama merak ettiğim bir konuyu aydınlatmanızı isteyeceğim.Oyun sayılarının sıfırlanmasından önce oyun sayıma baktığımda oyun sayım 314 Buket arkadaşımızın oyun sayısıda 313 tü. Sıfırlama yapılmadan iki oyun daha alarak oyun sayımı 316 ya çıkardım ama aynı oyun sayısı ile birinci, Buket arkadaşımız oldu. Eğer mümkünse sayın adminim bana göre 316 olan oyun sayım size göre kaçtı ve ben hesaplama hatasını nerede yaptım da birinciliği kaptırdım :).Yukarıdada söylediğim gibi derdim niyetim mızıkçılık yapmak değil sadece merak benimki :)
Sayın gülen, Öncelikle aylardır birinciliği kimselere vermediğinizin farkındayız.. üst üste birinciliklerinizle oyunlarımızda çok büyük bir rekora imza attınız. Tebrik ediyoruz..

Skorlarınızın birbirinize çok yakın olduğu doğrudur, fakat sizinde bildiğiniz gibi her ayın sonunda belli süre oyun galerisi kapanır, böylece kesin skorlarımız hesaplanarak duyurularımız yapılır. Kesin ve net sonuçlarımız açıklanmadan rakip oyuncunun takip ettiğiniz skorları 1 eksık 1 fazla olabilir. (Bunun Uzun bir teknik açıklaması var, hepsini yazarak kafanızı karıştırmak istemem.)

Bu yüzden sizlere tavsiyem, Birinciliğinizi son dakikalara bırakmamanız , çünkü rakibiniz sizin skorlarınızıda kırabilir ve oyun sayınızı düşürebilir.

Yeni bir ayda bol şanslar dileriz..
Kullanıcı avatarı
gülen
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen gülen »

Oyunlar sıfırlanmadan önce 314 olan oyun sayıma rekorunu kırdığım iki oyunun eklendiğine eminim çünkü her iki oyun rekorumunda kabul edildiğini gördüm.Ancak üçüncü oyunumun sonucu kabul edilmedi çünkü skorlar sıfırladığı için oyun sayfası görüntülenmedi.Bu arada belirtmek isterimki rakibim benim oyunumu almadı.Eminim sizde biliyorsunuzdur rekorlarınız kırıldığında alınan oyun ve alan kişinin adı size özel mesajla bildiriliyor.Böyle bir mesaj almadığım için benim olayımda rakibin oyunumu alarak oyun sayımı azaltması pek mümkün görünmüyor.Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi benimki sadece meraktı.Neyse fazla uzatmayayım.Ilginize teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Haklısınız, fakat söylediğim gibi son dakikalarda rakibiniz 1-2 oyun geride ya da ileride görülebilir, bu da sistem güncellenirken karşılaşılabilecek bir durumdur. FAKAT KESIN SONUÇLARI GÜNCELLEYIP INCELEYIP AKTARMAKTAYIZ. Bu yüzden herhangibir soru işareti aklınızda olmasın.

Son dakikalara bırakmaktansa, daha fazla oyun alarak rakibinize fark atabilirsiniz. Son dakikalar çok yoğun ve riskli dakikalardır.
Kullanıcı avatarı
gülen
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen gülen »

Dediğiniz gibi olsun ve aklımda soru işareti kalmasın.Tekrar teşekkürler.

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön