Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Adminin Dikkatine!!!

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Adminin Dikkatine!!!

Mesaj gönderen fahri »

Sidre adlı üyenin oyunların da hile var,incelenmesini talep ediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

merhabalar fahri.. oyuncumuz uzun süredir takip ediliyor.. gerekli açıklamalar ayın sonunda yapılacaktır. Oyunlardaki sıkıntıları dile getirdiğiniz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Teşekkür...

Mesaj gönderen fahri »

BIDIBIDI yazdı:merhabalar fahri.. oyuncumuz uzun süredir takip ediliyor.. gerekli açıklamalar ayın sonunda yapılacaktır. Oyunlardaki sıkıntıları dile getirdiğiniz için teşekkür ederim.

Rica ederim sayın adminim.Ilginizden dolayı ben teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
sgk
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen sgk »

Fahri'ye katılıyorum.Sidre adlı üye hile yapıyor.Benim diyen oyuncunun yapamayacağı puanları yapıyor ve oyunlarda asla kırılamayacak rekorları kırıyor.Örnek vermem gerekirse," tavuk fırlat "oyunu mesela.Oyunda yapılabilecek azami puan 750,çünkü 15 atış var ve bir atışın en üst puanı 50.Sidrenin puanı ise 1101.Başkalarının emeğini hile ile çaldığı için sidreyi kınıyor,bugüne kadar yaptığı rekorların silinmesini,cezalandırılmasını ve Kasım ayı birincisi olarak forumda sidrenin adının yazılmamasını talep ediyorum.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

sgk yazdı:Fahri'ye katılıyorum.Sidre adlı üye hile yapıyor.Benim diyen oyuncunun yapamayacağı puanları yapıyor ve oyunlarda asla kırılamayacak rekorları kırıyor.Örnek vermem gerekirse," tavuk fırlat "oyunu mesela.Oyunda yapılabilecek azami puan 750,çünkü 15 atış var ve bir atışın en üst puanı 50.Sidrenin puanı ise 1101.Başkalarının emeğini hile ile çaldığı için sidreyi kınıyor,bugüne kadar yaptığı rekorların silinmesini,cezalandırılmasını ve Kasım ayı birincisi olarak forumda sidrenin adının yazılmamasını talep ediyorum.
Açıklayıcı, detaylı incelemeniz için teşekkürler.

Konu hakkında söylediğim üzere gerekenler yapılacak, adil bir çözüm üretilecektir ve sonuçlar sizler ile paylaşılacaktır.
sidre
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Re: Adminin Dikkatine!!!

Mesaj gönderen sidre »

merhba admin oyunlarda hile yapmıyorum fahri sen hile yapıyorsun bu ortada...ayrıca tavuk fırlat oynunda nasıl oldu bende anlayamadım bunu kabul ediyorm ama hile filan yok...
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Re: Adminin Dikkatine!!!

Mesaj gönderen fahri »

sidre yazdı:merhba admin oyunlarda hile yapmıyorum fahri sen hile yapıyorsun bu ortada...ayrıca tavuk fırlat oynunda nasıl oldu bende anlayamadım bunu kabul ediyorm ama hile filan yok...

Kimin hile yaptığı ortada....
Resim
Kullanıcı avatarı
sgk
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen sgk »

Şikayetçi olan biri olarak,hile yapmadığını iddia ederek örtülüde olsa beni yalan söylemekle itham eden Sidre'yi hala hile yapmakla suçluyorum ve hile yapıldığını düşündüğüm oyunların bir kaçını daha aşağıda sıralıyorum.

1. Oyunun adı"damdan taş at".Oyunda verilen süre 60 saniye.Taş atması gereken kişi ve araç sayısı 10.Taş isabet ettiğinde verilen en yüksek puan 50.Kişi başına atılan taş sayısı 3 olsa (ki bu çok zor bir olasılık) toplam alınacak puan 1500 olur.Sidre'nin Ekim ayında aldığı puan "4040 "

2. Oyunun adı "Wizard AE ".Oyundaki soru sayısı 60.Her sorunun puanı 10.Tüm soruların doğru cevaplandırılması kaydıyla alınacak toplam puan azami 600.Sidre'nin yaptığı puan "5240".

3.Oyunun adı "360 derece yılan".Yılanın yediği her noktanın değerinin 5 puan ,aradada bonusların olduğu,yenilen her noktada uzayan bir yılanın olduğu oyunda Sidre!nin yaptığı puan "173200" .173200 puan uzunluğundaki yılanı oyun ekranına sığdırabilmek büyük başarı.

4."Oyunun adı kanlı kasap".Atış sayısı 11.Tam isabette kazanılan puan 100.11 atışında tam isabet ettirilmesi halinde kazanılacak puan toplam 1100" dür.Sidre'nin yaptığı puan "10608".

Her ne kadar Sidre önceki mesajımda örnek olarak verdiğim tavuk fırat oyununda aldığı puana kendisininde bir anlam veremediğini iddia etsede verdiğim örnekler somut örneklerdir ve tesadüflerle açıklanamaz.

Bundan sonrası adminin kararıdır.
sidre
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen sidre »

BIDIBIDI yazdı:merhabalar fahri.. oyuncumuz uzun süredir takip ediliyor.. gerekli açıklamalar ayın sonunda yapılacaktır. Oyunlardaki sıkıntıları dile getirdiğiniz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
sgk
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen sgk »

Dile getirdiğim soruna ve Sidre adlı üyenin yaptığı haksızlığa karşı gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkürler sayın adminim.

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön