Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

yine virüs uyarısı alıyorum.

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

yine virüs uyarısı alıyorum.

Mesaj gönderen burakcan76000 »

adminim yine siteye girerken ve oyun pencerelerini açarken, geçen bildirdiğim sorunun aynısını yaşıyorum.virüs nedeniyle oyunları açamıyorum..
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

O virüsleri ben yolluyom sana burakcan yiter yaa yiter oyunlardan zaten soğumuşum bide seni geçmeye çalışmak iyice soğuttu beni yiterrr :bidibidi_msn5:

Adminim evet biraz önce bende aynı hatayı aldım rica etsem benim virüsleri yok edip burakcanın virüslerini çoğaltamazmıyız bi kaçlükçüğüneeee :yahoo51: :bidibidi_msn59:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

ya benim virüslerim çoğaldıki arkadaşlar sormayın gitsin. böle başım bugün öle bi çatlayacak gibi olduki, öle ki, anlatamam size..

neyse konumuza dönelim, haklısınız, geçici olarak yine temizledik , sorunun kaynağına inmeye çalışıyorum, kaynağında halledersek sonsuza dek bunla karşılaşılmayacak.

Yine alırsanız söyleyin arkadaşlar, biraz açık verdik , son günlerde yaşanılan bazı olaylarda var , toparlayamadık kusura bakmayınız.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

BIDIBIDI yazdı:ya benim viürslerim çoğaldıki arkadaşlar sormayın gitsin. böle başım bıgün öle bi çatlayacak gibi olduki, öle ki, anlatamam size..
.
Ben o virüsleri anladım ama demiyom şimdi bişey neysee konumuza dönelim adminim :bidibidi_msn5:

adminim sitemizde hertür virüslerle başa çıkan süper yetenekli oyuncumuz burakcan var siz o virüslerin kaynağını bulun burakcana bildirin kesinlikle ay sonuna kadar kaynak tertemiz olur öyle değilmi üstadım burakcan :mad2: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

ya cr@zy ben bu virüslerle başederdim ama,bunlar atlı virüs hemde turuva atıyla geliyor..ee bende bi merkep bile yok nasıl başedeyim :)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Burakcan sen varyaa atlı değil buldozerli virüslerle bile başedersin ben senden korkuyom arkadaşım sana virüs olarak bile bulaşmak istemem :bidibidi_msn26: :D

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön