Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

anlayamadım?????

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

anlayamadım?????

Mesaj gönderen fahri »

bu ne demek oluyor ya sizden açıklama bekliyorum :mad2:
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

:roll: noldu fahri hayırdır? neyi açıklamamızı bekliyorsun bir sorun mu var?
Kullanıcı avatarı
onnumara
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen onnumara »

evet oyunlara neden giremiyoruum aynen şöyle yazıyor (üzgünüz geçici bir süre oyun galerisine girişiniş engelenmiştir)hayırdır bir suçmu işledim beni cezalandırıyosunuz.lütfen benim üyeliğimi silermisiniz :flaming:
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/d11515b364eb20093e6f1126c662c3cfbidibidi.gif[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
gülen
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen gülen »

Aynı sorun benim içinde geçerli bende oyun oynayamıyorum.Forum yetkilileri bir açıklama yaparsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

ben fahri onnumara,nın sayfasıdan yazmışım yazılanlar benim ağzımdandır tekrar söylüyorum üyeliğimin silinmesini istiyorum...
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

fahri yazdı:ben fahri onnumara,nın sayfasıdan yazmışım yazılanlar benim ağzımdandır tekrar söylüyorum üyeliğimin silinmesini istiyorum..
:(

ne diyebilirim ki? sistemde bir takım sorunlarımız olduğunu dile getiriyorum, çalıştığımızı anlatmaya çalışıyorum, bu süreçte anlayış göstermenizi bekliyoruz ; fakat siz üyeliğimin silinmesini istiyorum diyorsunuz. Sorunu iyki dile getirdiniz, bakınız sayenizde gülen adlı üyemizinde sorun yaşadığını gördük.

Kusurumuza bakmayın diyeceğim ama, bir takım aksaklıklar yaşadığımızı önceden belirtmiştik, bu sürede sitelerimize ulaşamayabilirsiniz, defalarca yenileyerek sayfamızı açabilirsiniz, mailleriniz bize ulaşmayabilir.. mail alamayabilirsiniz.. vs..
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

adminim, bende iki gündür oyunları açamıyorum sürekli virüs uyarısı geliyor ve sayfa açmıyor.sadece bu siteye girince uyarı geliyor..virüs programını devre dışı bırakıp ancak öyle oyun oynayabiliyorum.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

burakcan76000 sağol, detaylı bilgi verir misin?
hangi virüs programını kullanıyosun?
hangi virüs uyarısı veriyor?
hangi oyun?
son bi kaç haftadır ciddi sıkıntılar yaşıyoruz, sistemizin altyapısını değiştirirken aksaklıklar yaşıyoruz, ama bu önemli konu.

mesala belli oyunda mı? her oyunda mı.
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

avast kullanıyorum.. daha siteyi tıkladığımda iki kez peş peşe bir truva atı bulundu diyor.karantinaya taşıyorum.bağlantıyı kes diyor.kesiyorum site açılıyor.ve bütün oyunlarda aynı.açar açmaz bir truva atı bulundu diyor ve oyun açılmıyor..sadece bu sitede böyle oluyor ..
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

tamam anlaşıldı, öncelikle ilgine çok teşekkürler, sitelerimizi elden geçiriyoruz, yani öyle bir geçiş dönemindeyiz ki, anlatamam, her şey üst üste, her şey arka arkaya ve dağ gibi geldi, bazı yerlerde eksik davranıyoruz, bunun olmaması gerekiyor, konu ile ilgilenilecek ; ama şu an için geçici önlem almakla yetiniyoruz ; önümüzdeki aylarda bu hatalarımızı telafi edeceğiz, ve ilginize çok teşekkürler,

ayrıca sağol burakcan böyle önemli konuda bilgilendirdiğin için.

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön