Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

adminin dikkatine.

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

adminin dikkatine.

Mesaj gönderen burakcan76000 »

adminim sitenize yenilikler ,güzellikler kazandırmak için yoğun bir şekilde çalışmanız çok güzel fakat bu güzellikler için çalışırken eski güzelliği korumak zorunda olduğunuzu düşünüyorum..aylar önceden bildirdiğimiz hatalı oyunlar, abartılı rekorlar hala incelenmedi ve benim o rekorlarda onlarca tüm zamanlarda oyunum var..ve şimdide 999.999.999.999.99 diye rekorlar moda oldu..büyük keyifle zaman geçirdiğim bu sitede,artık bu tür rekorlar sinirlerimi bozuyor.lütfen yeniliklerden önce siteyi eski güzelliğinde tutun.yenilik yapmak için eskiyi yok saymak gerekmez.bir an önce zaman ayırıp bu sorunu çözmeniz dileğiyle.saygılar.
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

burakcan sana katılıyorum fazlasıyla haklısın.adminimiz bu aralar bizim söylediklerimizle pek ilgilemiyor nedense.benimde bir sürü skorum gidiyo abuk subuk skorlar yapılıyor ve admin bunlarla hiç uğraşmıyor .adminimiz sizi göreve çağırıyoruzzzz.duy sesimizi.....
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

merhabalar, öncelikle, malum uzun ve çetrefilli bir süreçteyiz, yoğun bir çalışma yapılmakta, inanın temellerini attığımız BiDiBiDi markasının , inşa sürecinde sona gelmek üzereyiz... Sizlere sürpriz yapmak istediğimiz için , yapılan tüm çalışmalar hakkında bilgi veremesek de, altyapımızın değişiklik gösterdiğini ve bunun tüm Bidibidi sitelerinde olduğunu bilmenizi isteriz....

Haklısınız güzelliği korumak gerek, fakat amacımız geçici değil, kalıcı çözümler üretmektir...
burakcan76000 yazdı:lütfen yeniliklerden önce siteyi eski güzelliğinde tutun.yenilik yapmak için eskiyi yok saymak gerekmez.bir an önce zaman ayırıp bu sorunu çözmeniz dileğiyle
Evet size hak veriyorum, kaş yapayım derken göz çıkartmayın diyorsunuz, sorunlarınızla ilgilenecek, geçici olarak ozaman bu yönde çalışmalara başlayalım, zaman içinde de kalıcı çözümleri buradan duyurularım.

Açıkyüreklilikle sorununuzu dile getirdiğiniz için teşekkürler. Herzaman getirin, bizleri yerin, eksik yanlarımızı söyleyin, olumsuzlukları paylaşın ki, fark edemediğimiz eksiklerimizi kapatarak, sizlere daha iyi hizmet verebilelim..
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

999.999.999.999.99 Evet bu skorlar benimde başıma geldi katılıyorum burakcana bir sürü böyle skor var aslında bende konu açıcaktm bu konuyla ilgili ama vazgeçtim :roll: Neyse iyi çalışmalar
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön