Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Adminim ilgilenecekmisiniz ?

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Adminim ilgilenecekmisiniz ?

Mesaj gönderen burakcan76000 »

adminim saatlerce başında oturup oynadığımız oyunların rekorlarını bazı arkadaşlar 3_5 saniyede geçiyor.bunların emeğe saygısı yoksa ,sizin olduğunu biliyoruz.belki yoğun olduğunuzdan ilgilenemiyorsunuz ama ben açıkçası çok sıkıldım.geçen ay adalı arkadaşımız. bu ay da carloskenan anormal rekorlar kırıyorlar. carloskenan arkadaşımzın aşağıdaki oyunlarını lütfen incelermisiniz.
magical yıldızlar
mum söndür
tut sürükle bırak
renk savaşı
at tut bakalım
kuş siljo
dengede dur yavrum

bunlar şu an gözüme çarpanlar.bunların ve önceden bildirdiğimiz oyunların incelenip temizlenmesini rica ediyorum.şimdiden teşekkür.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Evet bu carloskenan adlı üyenin leon olduğunu düşünüyorum saniyede rekorlar kırıyo sağolsun :lol2:
Ayrıca dengede dur oyununu aldım için rahat olsun :wink:
Adminimizde sağolsun yani zamanında bize şu leondan az çektirmedi.Zamanında uzaklaştırsaydı ben siteden ayrı kalmıcaktım ah ahh... :wink:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

nedemek tabiki de, merak etmeyin arkadaşlar ama, ciddi anlamda, yoğun bir dönemdeyiz, hazırlıklar, alt yapı tüm hızıyla sürüyor, bu yıl içerisinde de yüzlerce yeni oyun ve oyun galerisinde yeniliklere şahit olacaksınız...

Söylediğiniz de haklısınız, 5 ten fazla bu şekilde rekor elde eden oyuncularımız o ay oyun galerisine alınmayacaklardır, aynı şekilde devam ederlerse, hiçbir ay oyun şansı bulamayacaklardır.

Çok güzel şeyler düşünülüyor, sizlerin de destekleri ve ilgisiyle, daha iyi, daha güzel ve daha centilmence oyunlar oynanmakta...

Ayrıca, bu şekilde oyun bildirimi yapan siz değerli oyunlarımızda için de sürprizlerimiz olacak...

Merak etmeyin, biz sizlere en iyi hizmet için burdayız ve talepleriniz asla gözardı edilmemekte, fakat yeni bir yapılanmaya gittiğimiz için birtakım aksaklıklar olmakta, umarım mazur görürsünüz..

Saygılarımızla..

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön