Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

benimde incelenmesini talep ettiğim oyunlar var

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

ab-ı hayat yazdı:yav kardeşim bu ne ya.nedir sizin bu oyun şikayetlerinden çektiğimiz.bidibidi nin her tarafını oyun şikayetiyle dolduruyorsunuz.bide bana diyorsunuz.
Sitemizdeki her bölüm, o bölümle ilgili olarak doldurulması için açılmıştır. Yani istek,ihtiyaç ve gereklilikten dolayı ortaya çıkmıştır. Boş kalmasını neden düşünüyorsunuz ki?

Hem buraya açılan konuların çokluğu Bidibidi Teknik Ekibinin Eksikliğidir :wink: Biz buraya açılan konuların az olması için zaten çalışıyoruz.

fahri yazdı:haklısın burakcan talebimiz dikkate alınmadı.napalım biz üyelik görevimizi yerine getirdik.gerisi yetkililere kalmış.

Her talebiniz, isteğiniz tarafımıza ulaşıyor arkadaşlar ve sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz, gerçekten duyarlı oyuncularsınız. Ve bu konularınız, Bidibidi Altyapısını geliştirmek için etkili olmaktadır.

2010 yılı itibariyle de , bu bölüme olumlu katkı yapan duyarlı arkadaşlara sürprizlerimiz olacak.

Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

teşekkürle admin. biz biraz sabırsızız kusurumuza bakmayın :oops:
Resim
Kullanıcı avatarı
mecnun
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen mecnun »

o oyunlar benimde dikkatimi çekmişti,duyarlı olduğunuz için teşekkürler arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

haklısınız arkadaşlar özür dilerim hepinizden.ya ben aslında o gün başka şeye sinirliydim.o sırada da bidibidi ye girmiştim baktım karşımda hep oyun şikayetleri sinirli olunca öyle yazıvermişim.biliyorum böyle bişeye hakkım yok.kusura bakmayın.ama gerçekten kötü bir niyetim yoktu.özrümü kabul ettiğinizi yazın yoksa içimde kalır hep.fahri ve burakcan ve adminim özür dilerim.başkaları anlamıyor özürden bari siz anlayın. :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

ab-ı hayat kardeşim, çok büyük bi hakaret söz konusu olmadıktan sonra yapılan bi özürü kabul etmemek kimsenin haddine değil..özür dilemekte bir erdemliktir ama asıl erdemlik özür gerektirecek az hata yapmaktır..yani çok özür dilemek çok yanlış demektir..kötü niyetli olmadığını biliyorum o yüzden canın sağolsun önemli değil diyorum.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

ab-ı hayat kardeşim, çok büyük bi hakaret söz konusu olmadıktan sonra yapılan bi özürü kabul etmemek kimsenin haddine değil..özür dilemekte bir erdemliktir ama asıl erdemlik özür gerektirecek az hata yapmaktır..yani çok özür dilemek çok yanlış demektir..kötü niyetli olmadığını biliyorum o yüzden canın sağolsun önemli değil diyorum.
burakcana katılıyorum.önemli olan telafisi olmayan hatalardır.
Resim
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

çok teşekkürler arkadaşlar hepinizi çok seviyorum.hihi :) :) :) :) :)
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

MOD TRIPLERI OYUNUN INCELENMESINI TALEP EDIYORUM
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim: