Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

SISTEM HATASIMI?HILEMI ?

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

burakcan76000 yazdı:ayrıca sıla ve mavera nın da bu abartılı skorlardan dolayı siteden uzaklaştığını tahmin ediyorum. ve kimsenin bu güzel ortamda bu güzel sitede parazit yapmaya hakkı yok.lütfen ihaleye pardon rekabete fesat karıştırmayalım :evil: :gözkırpma>

Evet burakcan tam isabet bi yorum yapmışsın.Uzun zamandır oyunlara girmiyorum sadece oyunlarda değil siteye girmiyorum.Çünkü oyunları artık haşat ettiler sevgili adminim kusura bakmayın ama sizde çok güzel yol açtınız bu duruma afedersiniz bunu söylediğim için ama düşüncem bu!Şu oyunlara bi baktım aman ALLAHIM o ne skorlar öyle bunları hiç mi görmüyosunuz?Aslında görüyosunuz...
Neyse sizin uğraşmadığınız skorlarla ben uğraşcak değilim gerçekten gına geldi.
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

eeeeeeeeeeeeee herşey sırayla senin bize yaşattıklarınıda başkalrı sana yaşattı valla siteye gelmediğine hiç üzülmüyorum bir çok arkadaşım gibi.
ayrıca leon artık hile yapmıyor onun hile yapmasının tek nedeni adminin dikkatini çekmekti.
leon admine birkaçkez sılanın oyunlarından bahsetti admin dikkate almayınca böyle bir yola başvurdu ve de işe yaradı bütün site çok rahatız .
bu arada burakcan incelenmesini talep ettiğiniz oyunları incelersen sıla ve maverasunun da leon gibi birçok sistem hatası oyunu bildirdiğini göreceksin admin herşeyin en iyisini bilir demekki oda leonun hile yapmadığına karar verdiki leon burda.................................................... :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

sıla bu arada oyunları sen haşat etmiştin hala düzeltemedik bilmem unuttunmu :?: :?: :?:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Peki arkadaşlar , demek ki iyiniyet işe yaramıyor , demek ki oyun eğlenmek için oynanmıyor , demek ki haksızlık yapılıyor bunların hepsini tutulan günlük kayıtlarımızla inceleyeceğiz...

Ve Bidibidi Premod Olarak Kullandığımız Forum sistemimizde bu yönde uzun soluklu ve SADECE Bidibidi Özel Forumunu kullanan siteler için ÇOK ÖZEL BIR SISTEM HAZIRLAYACA?IZ..

Çalışmalar uzun süredir devam edyor , 1 aylık süreç içinde çok şeyin değişeceğine inanıyoruz..

Puana dayalı bir altyapı ile köklü değişikliklere gidilecek ve sistem
Bidibidi Özel Oyun Kontrolü ile takip edilecek...

Ve bu şekilde bizim emeğimizi ve oyuncuların emeğini suistimal eden hiçbir oyuncu Bidibidi.com Oyun Galerisine Alınmayacaktır..

Bize sorunları düzeltmemiz için biraz zaman ve destek veriniz..

Bidibidi.Com Özel insanların bulunduğu bir yerdir ve biz de tüm üyelerimize Özel davranmak için elimizden geleni yapmaktayız...

Saygılarımla
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

BIDIBIDI yazdı:
Ve Bidibidi Premod Olarak Kullandığımız Forum sistemimizde bu yönde uzun soluklu ve SADECE Bidibidi Özel Forumunu kullanan siteler için ÇOK ÖZEL BIR SISTEM HAZIRLAYACA?IZ

Puana dayalı bir altyapı ile köklü değişikliklere gidilecek ve sistem
Bidibidi Özel Oyun Kontrolü ile takip edilecek...

Ve bu şekilde bizim emeğimizi ve oyuncuların emeğini suistimal eden hiçbir oyuncu Bidibidi.com Oyun Galerisine Alınmayacaktır..

Işte budur adminim hadi hayırlısı :clap: :clap: :yay:
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

efemir senin görüşüne saygı duyarım ama leonu savunmana anlam veremiyorum istediği zaman istediği rekoru kırabilir çünkü elinde böyle bir sistem var şimdi onun oynadığı oyunları oynamak ne kadar zekice olur ki.. nasılsa tekrar kırar..ben bu sisteme oyun ağırlıklı takılıyorum ve o yüzden hiç oyun zevkim kalmadı.dolayısıyla rekabette söz konusu olamaz. ayrıca hile yaparak adminin dikkatini çekmek ne kadar doğru bi davranış sence...burdaki arkadaşlara saygısızlıktır bence.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Efemir sen galiba skorlarını geçmemi özledin konuşmalarına bakılırsa tekrar gelebilirim bi engelim yok yani :lol2:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

burakcan senin anlattığın olayı biz aylarca yaşadık sıla tarafından biz diyorum çünki bir çok arkadaş bu olaydan rahatsızlık duymuşduk ben burda kimseyi savunmuyorum.
en çok oynayanlar listesinde en başta ben vardım çok oyun oynuyordum ama sıla sağolsun seninde dediğin gibi skor falan bırakmıyodu bende oyunlardan soğudum sen bana leonu savunma diyorsun aynı şeyleri yapan sılayı neden sen savunuyosun
ResimResim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

efemir bu işi babamda yapsa savunmam.ben daha önceki durumunuza tanık olmadığım için sıla hakkında yorum yapmadım.ben siteye geldiğimde ay birinciside tüm zamanlarda sıladaydı..bahzettiğin olay ben siteye gelmeden önce olmuş yani..eğer sıla o zamanlar hile yaptıysa ve biride çıkıp onun hilesini darmadağın ettiyse durum dahada vahim demektir..
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

beni kimse yanlış anlamasın ltfn ben sadece burda çok güzel bi ortam var bu ortamın bozulmasını istemeyen bi üyeyim..kimsenin umrunda olmaz biliyorum ama çokta olsa bu kadar strese gireceğime bir daha girmem olur biter.inanın 4 yıl sürekli takıldığım bi siteyi terkettim bu siteden dolayı.. bütün boş zamanım burda geçiyor.
Kilitli

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön