Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

FLAS OYUN GALERISINDEKI OYUNLAR

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

FLAS OYUN GALERISINDEKI OYUNLAR

Mesaj gönderen &SILA »

sevgili adminim leon@53 adlı üyenin sadece 2 gün içinde kırdığı rekorların incelenmesini istiyorum çünkü hepsini saniyelerle geçmiş ve bu mümkün değil :!: şunuda belirteyim leon@53 adlı üyenin bahsettiği oyun skoru silindi sizden tek Ricam şu:

Bu üyenin kırdığı oyun skorlarının zamanlarına bakılarak incelenmesidir :!: Gerçekten bunu önemle rica ediyorum çünkü benim hile yaptığımı söyleyen arkadaş saatlerce uğraştığım oyunları 2-3 saniyede geçmiş böyle bişey mümkün olamaz.Bu arada ne gariptir ki benim saattlerce uğraştığım oyunlara hile deniliyo ama saniyeleri görenlerin sesi çıkmıyo :!:
Sevgili BIDIBIDI size güveniyorum umarım Ricamın üzerinde durulur ve leon@53 arkadaşa verilen cevap gibi hızlı olur.
Şimdiden teşekkür ederim :wink:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

&SILA yazdı:saatlerce uğraştığım oyunları 2-3 saniyede geçmiş böyle bişey mümkün olamaz.

Rekor listeleri incelenmiş sözü ettiğiniz gibi 2-3 saniyede kırılan rekorlar görülmüştür.

leon@53 adlı üyenin kırdığı rekorlar detaylarıyla incelenecek --

Ayrıca rekorlara etki etmemesi açısından bu ay itibariyle flash oyun sitemize giremeyecektir.

Inceleme yapıldıktan sonra gerekli bilgilendirmeyi konudan takip edebilirsiniz.

Bu konularda duyarlıyız ,

Destek Forumumuz açıldı ve tüm Flash Oyun Sorunları buradan değerlendirilecektir.

Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Ayrıca rekorlara etki etmemesi açısından bu ay itibariyle flash oyun sitemize giremeyecektir.
Inceleme yapıldıktan sonra gerekli bilgilendirmeyi konudan takip edebilirsiniz.

Gerçekten adaletli davrandığınız için Çok teşekkür ederim adminim ama şunuda belirtmek istiyorum leon@53 arkadaşın saniyelerle geçtiği bu skorlar zaten etkileyeceği kadar etkiledi.gerçekten uğraşıpta kırmış olsa bu kadar takmazdım ama şu anda üstüne basa basa söylüyorum haksız yere bu ay skorlarım bahsettiğim üye tarafından kırıldı.Artık sizin bu söylediklerinizden sonra gerçekten merakla bekliyorum gelişmeleri.
ILGINIZ IÇIN ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM :wink:
Resim
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
leon@53
Gelişen Üye
Gelişen Üye

bundan sonra zamanına bakıpta yaparız rekorumuzu

Mesaj gönderen leon@53 »

birde tabiiki...sıla adlı kişininde tüm rekorları incelensin...
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

2 Disco Racer 19,502 Bugün, saat 19:00 8 Saniye
3 Direksiyon Sende Vites Sende 144 Bugün, saat 18:55 3 Saniye
4 Mayına Yakalanma 73,407 Bugün, saat 20:53 16 Saniye
5 Notorious Sassy 58,382 Bugün, saat 19:12 7 Saniye
6 Ateşle , Topla 430 Bugün, saat 18:52 34 Saniye
7 Hızlı Motorcu 49,340 Bugün, saat 19:06 7 Saniye

Sevgili adminim bu skorlarda saniyeler içinde KAHRAMAN ÇOCUK adlı üye tarafından geçilmiş ve yine üstüne basarak söylüyorum bu da olamaz :!: 3-4 saniyede bu skorlar olamaz :!:
Ayrıca rekorlara etki etmemesi açısından bu ay itibariyle flash oyun sitemize giremeyecektir
Çok teşekkür ederim bunu yaptınız ama hala başka isimler altında devam etmekte :!: Gerçekten bu ay BÜYÜK BIR HAKSIZLI?A U?RADIM lütfen buna bir çare bulunsun BIDIBIDI
Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

o dediğin haksızlığa biz aylardır uğruyoruz ama kimseden ses çıkmıyo herşey yolundaymış gibi.ya sıla ejderha hafızasını nasıl 1 yaptın bizede söylesene :wink: :wink: :wink:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Arkadaşım senin bahsettiğin bir iki oyun benim bahsettiğim 80-90 oyun :!: ayrıca yine söylüyorum kesinlikle ben hile yapmıyorum eğer varsa öyle bişey sevgili adminim benim skorlarımıda inceleyin ve benide uzaklaştırın bu kadar da açığım.Ama ALLAH aşkına şu saniyelerle kırılan skorlar sıfırlansın ADMINIM çünkü oyunlar saniyelerle kırılamaz :!: Ben şimdi oyun oynayamıyorum çünkü boşuna uğraşmış oluyom zaten saniyelerle geçiyolar BU HAKSIZLIK DE?IL MI :?:
Çok rica ediyorum harbiden bu sefer bana destek verilmesi için :roll:
LÜTFEN...
Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

sıla yazdıkların bana hiç yabancı gelmiyor ben ve bir kaç arkadaşım aylardır senin yüzünden oyun oynayamıyoruz.bir skor yapıyorum anında mesaj geliyo sıla skorunuzu geçti diye 1 değil 2 değil bütün oynadığım oyunlarda oluyo bu ben anlamadım nasıl oluyo ama admin herkesin oyunlarını incelesin ben artık hakikaten çok sıkıldım :( :( :( :( :( :( :( :(
ResimResim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

sıla hala cevap alamadım ejderha hafızasına biliyosun ben o oyunda takıntılıyım :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
white_angel
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen white_angel »

sıla sen kimden ne desteği bekliyosun ben senin yorumların ve yaptığın hilelerden oyun oynamıyorum foruma takılıyorum arada fakat sende hala şikayet şikayet bende merak ediyorum ejderha hafızasını 1 hamlede nasıl actın bunun acıklamasını yapamıyorsun ve hala hile yapmadığını savunuyorsun diyecek kelime bulamıyorum sana sıla HUZUR BOZMA yeter lütfen ..

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön