Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

OYUN SKORLARIYLA BAŞIM DERTTE

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

O OYUNU SIZ SÖYLEDINIZ ZATEN BEN SORMUŞUM SIZE FARKINDAYSANIZ HER NEYSE TEŞEKKÜR EDERIM CVP IÇIN :)
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

sevgili admin kusura bakma biraz fazla meşgul ediyorum seni ama benim yine skorlardan birinde sorun var :( GOOSLASHER ve MOON CAVE adlı oyunlarda ben şuan tüm zamnların birincisiyim fakat benim listemde yok.bi bakarsanız benimle aynı skoru yapan bi arkadaş var her iki oyunda da o birinci gözüyo ben ondan önce skor yapmama rağmen zaten bu açık bakarsanız.RICA ETSEM ONUDA DÜZELTEBILIRMISIN???
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

SEVGILI ADMIN KUSURA BAKMA SENIDE FAZLA MEŞGUL EDIYORUM AMA NAPYIM HAKSIZLI?A GÖZ YUMAMAM :( YINE OYUN SKORLARINDA YANLIŞLIK VAR GOOSLASHER VE MOON CAVE ADLI OYUNLARDA BEN BIRINCI OLMAMA RA?MEN BAŞKA ARKADAŞIN LISTESINDE GEÇIYO VE BEN IKINCI GÖZÜKÜYORUM.RICA ETSEM ONLARIDA DÜZELTEBILIRMISIN ???
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

ADMINIM KUSURA BAKMA SAYFA IKIYE BÖLÜNMÜŞ FARKETMEDI?IM IÇIN AYNI MESAJI IKI DEFA YOLLADIM.BU ARADA GOOSLASHER ADLI OYUNUN SKORUNU TEKRAR GEÇTIM DÜZELDI SANIRIM.moon cave adlı oyunla ilgilenirsen sevinirim cevabını bekliyorum
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

sevgili sıla problem yarın gecehalledilecektir, bizde sitemiz olarak haksızlıklara gözyumamayız , bir problem oluşuyorsa yeni düzenlemelere gideriz.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

TEŞEKKÜRLER ADMIN BEKLIYORUM INŞALLAH BU SORUNDA DI?ERLERI GIBI ÇÖZÜLÜR :) KOLAY GELSIN
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

MERABA ADMIN BI SORUM OLCAKTI BENIM.BAZI OYUNLARDA SKORU GEÇMEME RA?MEN YANI AYIN BIRINCISI OLDUNUZ DEMESINE RA?MEN BENIM SKORLAR EKLENMIYOR VE AYNI SKOR YERINDE KALIYOR TEKRAR GEÇMEK ZORUNDA KALIYORUM BUGÜN BUNU ÇOK YAŞADIM.ÖZEL ÜYELERIN OYUN SKORLARIYLA OYNAMA GIBI BI ŞANSI VAR MI ACABA Ö?RENEBILIRMIYIM?BU SORUYU SORMAMIN SEBEBI GENELDE HEP AYNI KIŞININ SKORLARINDA YAPIYOR VE O KIŞI BIDIBIDI ÖZEL ÜYESI O YÜZDEN BÖYLE BI SORU YÖNELTME GERE?I DUYDUM.BILGILENDIRIRSENIZ SEVINIRIM
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

:roll:
Bunu düşünmeniz gerçekten bizi çok üzdü.
Bu Sitemiz olarak Genel Duruşumuzu , canayakınlığımızı , dürüstlüğümüzü yansıtamadığımızdan kaynaklanıyordur diye düşünüyorum.

Bidibidi Özel Üyeleri , Özel oldukları için seçilmişlerdir.
Tüm mesajları , incelenmiş, üyelere yaklaşımları , paylaşımları takip edilmiş ve böylece özel üye olmuşlardır.

Özel üyelerimizin ellerinde yetki olsa dahi buna tenezzül etmeyeceklerini bilin. Ki kaldıki oyunlarla ilgili kimse yetkili değildir ve skorlarla oynanması mümkün değildir.

Zaten aksi mümkün olsa özel üyelikten yana sitemizden bile çıkartılırlar..

Gelelim sorunuzun teknik açıklamasına ;

Siteler bilgisayarınıza ilk girişte bazı cookie ve birtakım internet geçmişi bırakır . bunun temel sebebi birdahaki girişinizde daha rahat sitelere ulaşabilmektir. örneğin bir oyunu ilk kez oynuyorsanız daha uzun bir yüklemeyle kaşılaşırsınız.. gibi gibi.. fazla detaya girmiyorum.

oyunlarda da bu şekilde bir yapı vardır , her oyun güncellenir , siteye işlenir. fakat bazı durumlarda güncellense dahi sizin bilgisayarınız yüzünden güncellenmemiş görürsünüz.

Şöle açıklayım : bir siteye kullanıcı girişi yaptınız , daha sonra pencereyi kapattınız , gittiniz. Bir kaç saat sonra tekrar açtınız , hala kullanıcı adınız orada kayıtlı şekilde kalmaktadır. (beni hatırla butonu gibi) fakat internet pencerelerini kapatın , bilgisayarı açıp kapatın , iplerinizi yenileyin , cookieleri,.. flan filan temizleyin , siteye girş için şifre soracaktır.

buda böyle bir şeydir &SILA ,
skor listesi anında işlenir , bu sabittir , değişmez, kimse tarafından değiştirilemez. eğer dediğiniz gibi Tebrik Mesajını alıyorsanız sorun yoktur.

Eğer bunun sorun olduğunu düşünüyorsanız ;

1- modeminizi kapatın
2- cookielerini , çevrımdışı dosyalarınızı temizleyin
3- bilgisayarı kapatın
4- bilgisayarı yeniden başlatın
5- modeminizi açın
6- sitemize giriş yapın
7- SORUN OLMADI?INI GÖRECEKSINIZ

hala sorun olduğunu düşünüyorsanız , konuya tekrar yazınız.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

AFEDERSINIZ BUNU SIZI ÜZMEK AMAÇLI SÖYLEMEDIM.BI PROBLEM OLDU?UNDA ÇEKINMEDEN SORABILECE?IMI SÖYLEMIŞTINIZ O YÜZDEN DILE GETIRDIM AMACIM KIMSEYI KIRMAK VAYE ÜZMEK DE?IL.AYRICA ÖZEL ÜYELERIN NEYE VEYA KIME GÖRE SEÇILDIKLERINI DE BILMIYORUM ÖNCE BUNU SORUP Ö?RENMELIYDIM SANIRIM ÖZÜR DILERIM :( DÜN BELIRTTI?IM OYUN HAKKINDA BILGI ALABILIRMIYIM SORUN OLMAZSA :(
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Sitemizin FORUM kısmını pek incelemediğiniz belli oluyor.

Sorularınızı tabiki hiç çekinmeden sorabilirsiniz , bizde sizlere çözüm yolu üretmeye çalışıyoruz. Ayrıca sitedeki eksikliklerimizi kapatıyoruz.

Söylediğinize göre , Tüm Zamanların skorlarında bir sorun var, daha doğrusu bu ayın skorlarını etkileyebilecek bir sorun yok..

Listemizde bu sorun kayıtlı , sorun teknik olarak değilde farklı bir anlam ilişkisinden kaynaklanıyor olabilir. ama merak etmeyin siz tüm problemlerinizi buraya yazın çözüleceğine emin olun.

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön