Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

OYUN SKORLARIYLA BAŞIM DERTTE

Bidibidi Forum flash oyun sitesi soru ve sorunlarınız buradan paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

sevgili admin biliyorum benden bıktın soru soru soru ama inan bi okadarda ben bıktım skorlar kaçıp duruyo :bidibidi_msn31: start dan ende e diye bi oyunum var skoru bende ama gözükmüyo bi bakarmısın rica etsem :bidibidi_msn48:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Inceleyelim sayın &SILA ,
sorunlarınızı çözmek için burdayız...

en geç çarşamba 23.59 a kadar cevap yazılacaktır.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Sonuçları bir daha kontrol ediniz &SILA , rekorlar sizde görünüyor.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

sevgili admin yanlış baktınız sanırım bayağadır yoktum mesajınızı yeni gördüm. start Dan End e adlı oyun ve Pop picos adlı oyun tüm zamanlarda bende yazması gerekiyo ama yazmıyo.şuan ben 2.sırada gözüküyorum ve bu iki oyun yüzünden birincilik gelip gidiyo benden.Biliyosunuz bir oyundanda farkediyo!bi bakarsanız sevinirim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Sayın &SILA , bu aralar çok yoğun durumdayız , yoğunluğumuzun sebebi de sizlere daha iyi hizmet vermek içindir. Aralık ayına doğru tüm sorunların ortadan kalkacağı düşüncesindeyiz. bu sorunlarda takip edilmekte , gereken yapılacaktır efendim.

Anlayışınız , ilginiz için sağolun
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

&SILA yazdı:MERABA ADMIN BI SORUM OLCAKTI BENIM.BAZI OYUNLARDA SKORU GEÇMEME RA?MEN YANI AYIN BIRINCISI OLDUNUZ DEMESINE RA?MEN BENIM SKORLAR EKLENMIYOR VE AYNI SKOR YERINDE KALIYOR TEKRAR GEÇMEK ZORUNDA KALIYORUM BUGÜN BUNU ÇOK YAŞADIM.ÖZEL ÜYELERIN OYUN SKORLARIYLA OYNAMA GIBI BI ŞANSI VAR MI ACABA Ö?RENEBILIRMIYIM?BU SORUYU SORMAMIN SEBEBI GENELDE HEP AYNI KIŞININ SKORLARINDA YAPIYOR VE O KIŞI BIDIBIDI ÖZEL ÜYESI O YÜZDEN BÖYLE BI SORU YÖNELTME GERE?I DUYDUM.BILGILENDIRIRSENIZ SEVINIRIM

bu msjını kastetmiştim sıla
artık bende yorum yapmıyorum hepimize gereken uyarıyı adminim yapıcaktır zaten
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

sana katılıyorum canım crazy çok haklısın
adminimizden gelecek cevabı merak etmekle beraber yazacağı herşeye boynumuz kıldan ince diyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

KIŞININ AY BIRINCILI?INDEN BAHSETMIYORUM ORDA BENIM AY BIRINCILI?IMDEN BAHSEDIYORUM.BURDA HAKKINDA YORUM YAPMADI?IM KIŞIYEDE HESAP VERME GIBI BI ÇABAM OLAMAZ.SEN TEK ÖZELIN KENDIN OLDU?UNU DÜŞÜNÜYOSAN O AYRI TABI
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

iş yerini yok et ve start dan end e
adlı oyunların tüm zamanları bende fakat yazmıyo ikinci olarak gözüküyorum bi bakabilirmisiniz rica etsem :roll:
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

sevgili adminim oyun silmesindeki hızınıza yetişemezken benim bahsettiğim oyunlar hala ikinci sırada duruyo :!: benim sorunum sanırım çok zor çözülüyo hala cevap gelmediğine göre :roll:
Bu arada iş yerini yok et adlı oyunu tekrar geçmek zorunda kaldım bu hızınız benim sorunlarım üzerinde de etkili olsaydı uğraşmazdım sanırım :roll: neden 2.sıraya atıldığımıda merak etmiyo değilim :cry:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim

“Flash Oyun Sitesi Sorular Sorunlar” sayfasına dön