Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Adminin Dikkatine

Bidibidi video sitemizle ilgili tüm bilgileri burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Adminin Dikkatine

Mesaj gönderen &SILA »

Sevgili adminim Bi video yüklemeye çalışıyorum faklı bi siteden yüklüyorum fakat video açılmıyo.Kendi yükledğim videoyu izlemek istediğimdeyse sayfa tamamen kapanıyo!
Acaba sitedemi problem dedim farklı farklı sitelerden denedim silip silip fakat yine aynı yine aynı!
Bu arada silip silip başka videolar yüklemeye çalıştığım için diğer videolarımda siliniyor.Bu konuyu daha öncede söylemiştim ama hiç bişey olmadı yine aynı yine aynı.

24 tane video vardı kala kala 13 kaldı halbu ki öbür videolara dokunmuyorum ama bi video sildimmi diğerleride kendiliğinden buhar olup uçuyo :roll:

Yanlışlık yapmadığıma eminim bu konuyla bir an önce ilgilenmenizi rica ediyorum.Aslında hiç yazmıycaktm size çünkü ne zamn yazsam sorun sizde diyosunuz :lol2:
Yazdığım şarkıya yorum yapmışınız videoyu koyup silmişin diye teşekkür ederimde!cvp verme gereği duydum napym :roll:

Heralde yeterince açık olmuştur :roll:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

:shock: :shock: :shock: :shock:
tamam sevgili &SILA , kızmayınız, evet bi sorunumuz var, sistemimizi güncelleyecektik fakat bazı sıkıntılardan dolayı güncelleyemedik, neyse bugünden sonraki ilk işimiz video sitesini güzelleştirmek, sorunları halletmek olacaktır.

Kusura bakmayınız... ve sorunlarınız için her zaman yazınız ki , daha iyi hizmet verebilelim.
Ayrıca kendinizi özlettirmeyiniz... saygılarımızla...
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Valla adminim ne deyim ki sitede bi köşe var HIT ÜYELER diye orda bile adımız kalmadı yaa :lol2:
Keşke duyuru falan yapsaydınız sitede problem yaşanıyo diye güzelim videolarım hiç günahları yokken buhar olup uçtular
:lol2:
Site düzeldi diye duyuru yapmazsanız daha çok özlersiniz beni :lol2: Diğer günahsız videolarımıda harcayamam valla :bidibidi_msn43:
Resim
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Sayın adminim güncellemişiniz yenilenmiş çok güselde ben hala avatar falan yükleyemiyorum hatta hiş bişey yapamıyorum çünkü güncelle dediğimde hiç bişey olmuyo aynı yerinde duruyo sayfa.
Birde neden ingilizce Türkçe karışık anlamadım :roll:
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

sevgili &SILA , güncelle dediğinizde üstte profilinizin güncellendiğine dair küçük bir mesaj almalısınız.. Yükleyememe sebebi de orada vermelidir.

Ayrıca çok güzel bir ortam olması planlanmakta, profillerinizi ayrlayıp, video paylaşabilirsiniz,yakında orada daha çok aktif olacağız, ve yeni özelliklerimizle, birlikte , gruplar kuracağız , biraz daha zamana ihtiyacımız var %80i tamamlandığı için duyurumuzu yaptık.

Tüm sorularınıza burada cevap alacaksınız. Beğendiğinize sevindim, çünkü orada artık daha fazla aktif olacağız, sizler de orada olursanız, Bidibidi.tv.tr de güzel dostluklar kurabiliriz, çünkü orası Bidibidi.com un havasının dışında, değişik bir yapıya bürünecek..

Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Adminim o bahsettiğiniz küçük bi sayfa falan çıkmıyo güncelle butonuna basıyorum ama hiç bir işlem yapmıyo!video yüklemek istediğimde ise boş bi sayfa çıkıyo kod gir diyo ama tıklayacak ve kod girecek yer yok.Anlıcanız eski tas eski hamam :roll:

Hiç problem sizde demeyin cvp bekliyorum lütfeennn!!!
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

&SILA yazdı:Hiç problem sizde demeyin cvp bekliyorum lütfeennn!!!

Yok bu sefer bizde &SILA :D , Sanırım internet explorer 7 ve ya altındaki bir sürümü kullanıyosun.. ? Eğer öyleyse site bu tarayıcıda sorun çıkartıyor. biraz yoğun olduğum için bu kısımla ilgilenemedim, browsera göre özel olarak benim düzenlemem gerekiyor, fakat işte ilgilenemedim, ama dediğim gibi diğer tarayıcılarda ya da en son internet explorer da sorunsuz çalışmakta.

bu arada videoları bekliyoruz, 1-2 ay içinde umarım tatile çıkmazsanız biz bomba gibi burda her şey 0 dan başlamış gibi başlayacağız. Bu arada yanımızda olmanızı isteriz.

Görüşmek üzere
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Internet 7 için sorun çözülmüştür. Rahatlıkla değişiklik yapabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Siteye giremiyorum sürekli virüs bulundu diyo bilginiz olsun...
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Video sitemiz için öyle değil mi. ? 5 dk içinde giriş yapabilirsiniz

“Bidibidi.TV.TR Video Sitesi Destek Forumu” sayfasına dön