Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Video sildiğimde diğer videolarda siliniyor

Bidibidi video sitemizle ilgili tüm bilgileri burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

ab-ı hayat yazdı:ne diyosun kardeşim sen.sen gelde bi göstereyim sana kim olduğumu.
biz kıza iyilik yapıp aydınlatak diyoz onun ettiği lafa bak ya.bidaha benimle doğru konuş.yoksa ben doğrulturum seni.
Sayın ab-ı hayat, ciddi anlamda , bir daha uyarı yapılmayacaktır. 2010 yılı için yeni bir yılda, güzel cümleler kurarak sitemizde paylaşım yapınız, ve lütfen polemik oluşturmayınız. Ayrıca bir bayana bu hitap tarzınız hiç hoş değil, daha önceki mesajlarınızda da sizlere söylemiştik...

Sayın &SILA, video sitemiz değişecek, ozaman bu şekilde sorun almayacağınızı umuyoruz.

yeni yılda tüm sitelerimizde değişikliklere gidiliyor, 1 ay içinde tamamlanması düşünülüyor.

Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

emredersiniz sayın adminim.içiniz rahat olsun 2010 u bensiz geçireceksiniz.çünkü bilgisayar artık yasak bana.hadi kurtuldunuz benden. :D :D
bu arada sıla sende kimsin yaf diyerek çok kibar konuşmuş oldu dimi.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Sıla senin yüzünden bende video silemiyorum yaa korkuttun beni :)
Benimde silinicek bir videom var her silmek istediğimde aklıma senin şu sorunun geliyo korkudan silemiyorum ya diğer videolardanda silinen olursa diye denesemmi acaba :roll: :roll: :)

“Bidibidi.TV.TR Video Sitesi Destek Forumu” sayfasına dön