Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Video Yüklemesinde Sorun Yaşıyorum

Bidibidi video sitemizle ilgili tüm bilgileri burada bulacaksınız.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

sılacım adminimiz ayrı bi site derken şunu demek istemiştir orası bıdıbıdı.tv burası bıdıbıdı.com sesin muhteşem güzel o sesi bu forumdakilerede duyuralım forumdaki herkez oraya girmiyoo dimi ama :wink:

( hemende atladın lafa crazy deme sakın sıla ama bende sizden gelenlerde palaşmanı isterim videonu :wink: )
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

&SILA yazdı:YENI OKUDUM MESAJINIZI YOLLADI?IM VIDEOLARDAN BAHSETMIŞSINIZ SANIRIM.AYRI BI SITE DERKEN NE DEMEK ISTEDI?INIZI ÇÖZEMEDIM ISTERSENIZ VIDEOLARI SILEBILIRIM ÇOK KIRILDIM GERÇEKTEN
[ VIDEOLARIMI KOYARKEN DI?ER SITELERDE PAYLAŞILMASIN OLARAK IŞARETLEMIŞTIM O GEÇERLIMI ACABA DIYE SORACAKKEN MESAJINIZI TESADÜFEN OKUDUM
:(

Sevgili &SILA , videonuzun bidibidicilere sürpriz olarak hazırladığınızı söylediniz , bidibidi.tv.tr açılalı 9 gün olmuştur ve bazı üyelerimizin bundan haberi bile yok.. Video sitesi Daha yeni açılmış bir site yani..

Emeğinize saygımdan , sizi daha da onure etmek amacıyla , Geçerli paylaşımınıza Bidibidi.comda daha çok övgü , yorum , mesaj almanız maksadıyla , yol gösterici bir mesaj yazdım , ki yanlış anlaşılması beni üzdü.

Hiçbir zaman sorularınızı cevapsız bırakmadım ,
Paylaşımlarınızın sıkıntısız olması için her destek verildi ,
Yüklediğiniz resimler sonradan boşa gitmesin diye , özellikle Resim Galerisi Kurduk ,
Aynı şekilde şimdi ise video galerisi kurduk ,

Video Paylaşımı Yaptırmayacaksak Bu Siteyi Neden Kuralım??
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

buraya bıdıbıdı tv.ile ilgili soru sormuştum fakat yoğun uğraşlar ve karıştırmalar sonucu sonumu çözdüm msjımı değiştiriyorum :wink:

bize her sorunumuzda verdiğiniz bilgiler ve gösterdiğiniz anlayış için teşekkürler adminim :D

“Bidibidi.TV.TR Video Sitesi Destek Forumu” sayfasına dön