Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

AnnesInI ÖldÜren 16 YaŞindakI Kizin IlgInÇ ŞIIrI

Korku dolu resimleri , vdeoları diğer tüm multimedyayı buradan paylaşıyoruz. Ama Lütfen Abartmayalım Olur Mu?
lord_spartakus
Isındım Buraya
Isındım Buraya

AnnesInI ÖldÜren 16 YaŞindakI Kizin IlgInÇ ŞIIrI

Mesaj gönderen lord_spartakus »

2 gündür Emine Özdamar'dan (46) haber alamayan ve hayatından endişe eden yeğeni Ayhan Karabüber'in polise başvurmasının ardından ortaya çıkan cinayet sonrası Özdamar'ın kızı S.S. (16) ile 8 arkadaşı gözaltına alınmıştı. Evde içki partisi verdiği iddia edilen S.S. annesini boğarak öldürdüğünü itiraf etmiş, arkadaşları ise S.S'nin kendilerini eve çağırdığını, olaydan haberlerinin olmadığını öne sürmüştü.

Resim

Cinayetin işlendiği evi ve cesedin bulunduğu yeri gösteren yeğen Ayhan Karabüber, salondaki koltuğun üzerinde bulunan çatalın normal kullanıldığı takdirde eğilmeyeceğini ifade ederek, "Burada eğlence daha başlamamış. Biraların hepsi içilmemiş. Normal bir insan yarım saatte bir sigara içse bu kadar fazla sigara içemez. Kaşıklar dahi henüz kullanılmamış. S.S ile annesi arasında son 1 haftadır kredi kartlarını fazla kullanması nedeniyle sorun vardı. Arkadaşları da belli başlı kişilerdi. Hepsinin evden çıkmış olması bize topluca işlenmiş bir cinayet olduğunu düşündürüyor. S.S. babasıyla da görüşüyordu. Görüşmelerinde bir problem yoktu. Cinayetin arkasında annesinin emekli maaşının olması ve mal varlığının olması var diye düşünüyorum" dedi.

Karabüber duvarda asılı olan şarkıcı Eminem'in posterlerini göstererek, "Satanist dediler. Eğer S.S. satanistse bu kasetleri satan, bu fotoğrafları çeken herkes satanisttir" şeklinde konuştu.
Emine Özdamar'ın kardeşi Osman Özdamar da, kardeşinin öldürtüldüğünü iddia ederek, "Bu planlanmış bir olay. Çocuk babası tarafından yönlendirilmiş. Bir kişinin yapacağı iş değil. 16 yaşında kız çocuğunun yapacağı şey değil. Komplo daha önceden hazırlanmış ve aynen uygulanmış" diye konuştu.

S.S'nin odasında bulunan bir kağıtta, "Burada çocukça korkularım tarafından bastırılmış olmaktan çok yoruldum. Eğer gitmek zorundaysan hemen gitmeni dilerim. Çünkü varlığın hala buralarda dolanıyor ve beni yalnız bırakmayacak. Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor. Bu acı fazla gerçek. Zamanın silemediği çok fazla şey var. Ağladığında tüm gözyaşlarını silerdim. Çığlık attığında tüm korkularınla savaşırdım. Tüm bu yıllar boyunca elini tuttum. Fakat hala bana tamamen sahipsin. Sen beni tınlayan ışığınla büyülerdin. Şimdi geride bıraktığın hayat tarafından bağlandım. Yüzün benim bir zamanlar tatlı olan rüyalarımı ziyaret ediyor. Sesin akıl sağlığımı kovaladı. Bu yaralar iyileşecek gibi görünmüyor. Bu acı fazla gerçek. Zamanın silemediği çok fazla şey var. Kendime, gittiğini söylemek için çok uğraştım. Ama hala benimle olmana rağmen baştan beri yalnızım" sözleri yazılıydı.

“Korkunç Resim Video Multimedya” sayfasına dön